Łatek na emeryturze. Zamieszkał z opiekunem [ZDJĘCIA]

Redaktor | 16 maj 2018 Jeden z bydgoskich psów policyjnych Łatek po 11 latach służby przeszedł na zasłużoną emeryturę, którą spędzi wraz z rodziną swojego przewodnika aspiranta sztabowego Krzysztofa Furmaniuka. Łatek to pies wyszkolony do wyszukiwania narkotyków.

Gnał Fordońską z prędkością 129 km/h

Redaktor | 14 maj 2018 Policjanci z bydgoskiej „drogówki” zatrzymali mężczyznę, który jechał z prędkością 129 km/h na terenie zabudowanym. Kierowca stracił prawo jazdy, a dodatkowo musi zapłacić 500 zł mandatu.

Zabiję cię, glino. Dramatyczny atak nożownika

Redaktor | 11 maj 2018 Dzielnicowy ze Żnina został wielokrotnie ugodzony nożem podczas interwencji w jednym z mieszkań na terenie gminy Gąsawa. Napastnik został obezwładniony przez drugiego policjanta z patrolu.

Okradli wiadukt z okablowania

Redaktor | 10 maj 2018 Dwóch mężczyzn skusiło się na kable na terenie wiaduktu tramwajowego Bydgoszcz-Wschód. Spowodowali straty oszacowane na dwa tysiące złotych.

Nie żyje kobieta poszkodowana w karambolu

Redaktor | 8 maj 2018 Zmarła 55-letnia kobieta, ofiara wypadku w Stryszku na drodze krajowej numer 25. Bydgoscy policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności, zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.