Strażnicy poszukiwani. Jest robota

Redaktor | 15 lut 2018 Bydgoska Straż Miejska czeka na odważnych. Dziś ogłosiła nabór. Wśród warunków pracy m.in. narażenie na kontakt fizyczny z osobą obezwładnianą lub zarażoną HIV.

Atakują! Udawany wnuczek i fałszywy policjant

Redaktor | 14 lut 2018 Mimo szerokiej akcji profilaktycznej wciąż w naszym mieście zdarzają się przypadki oszustw metodą „na wnuczka”, a ostatnio coraz bardziej popularna wśród oszustów jest metoda „na policjanta". Na szczęście wczoraj (12 lutego) żadna z pięciu osób, do których zadzwonili oszuści, nie dała się oszukać.

Ziobro odwołał prezesów Sądu Okręgowego w Bydgoszczy

Redaktor | 13 lut 2018 Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro odwołał sędziego Mirosława Kędzierskiego z funkcji prezesa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy. Z kolei wiceprezes SO Roger Michalczyk przestał pełnić funkcję i został przeniesiony do IV Wydziału Karnego.

Uderzył w drzewo i zapalił się [ZDJĘCIA]

Redaktor | 11 lut 2018 Strażacy z OSP Brzoza zostali dziś wezwani do płonącego auta w Kobylarni. Na szczęście, „osoby postronne, będące na miejscu, zdołały zagasić płomienie gaśnicami samochodowymi” – napisali strażacy na Facebooku.

Ranni na Osowej Górze [WYPADEK, ZDJĘCIA]

Redaktor | 10 lut 2018 W zderzeniu dwóch samochodów osobowych na ul. Kolbego ucierpiały cztery osoby w tym dziecko. Według serwisu Bydgoszcz998 wszyscy poszkodowani trafili do szpitala,

Policyjna obława w Białych Błotach

Redaktor | 10 lut 2018 Funkcjonariusze z psami, cały wieczór wczoraj, przeszukiwali lasy wokół Białych Błot w pogoni za mężczyzną, który omal nie staranował autem marki audi policjantki, kierującej ruchem na drodze numer 10 po wypadku ciężarówki i renault.