Sum jak ludzkie zwłoki. Akcja na Wiśle

Redaktor | 7 lip 2018 Do bydgoskich strażaków wpłynęło dziś (7 lipca) zgłoszenie od zaniepokojonego mieszkańca, który przejeżdżając przez most na Wiśle w Fordonie, widział w rzece coś, co przypominało ludzkie ciało.

Psychoaktywne „pierożki”. Policja zabezpieczyła dopalacze

Redaktor | 6 lip 2018 Kryminalni z bydgoskiej komendy zabezpieczyli kilogram dopalaczy. Środki psychoaktywne 41-letni bydgoszczanin przewoził w opakowaniu… po pierożkach. Jeszcze więcej dopalaczy znaleziono w jego domu. Zabezpieczona substancja znajduje się w wykazie nowych środków psychoaktywnych.

Policyjne małżeństwo uratowało 90-latkę

Redaktor | 6 lip 2018 90-letnia kobieta przez dłuższy czas nie mogła podnieść się z podłogi. Została odnaleziona przez czujnych sąsiadów, jak się okazało – policjantów. Małżeństwo na co dzień pracuje w dwóch bydgoskich komisariatach.

Bocian w opałach. Mundurowi przyszli na ratunek

Redaktor | 6 lip 2018 Policjant i strażnik miejski pomogli wczoraj młodemu bocianowi, który wypadł z gniazda. Przewieziono go do Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Kobylarni, gdzie pomogą mu nabrać sił, a następnie wypuszczą na wolność.

Książki, które sprzedawał, to straty wojenne

Redaktor | 3 lip 2018 Policjanci odzyskali 15 książek, które należy uznać za polskie straty wojenne. Najstarsza pochodzi z 1846 roku. Torunianin kupił je na targu staroci i chciał sprzedać w Internecie.