Wypadek w okolicy Ronda Grunwaldzkiego [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 10 kwi 2018 Na ul. Focha, między Rondem Grunwaldzkim, a stacją benzynową doszło do groźnego wypadku, w którym uczestniczyły dwa samochody, motocyklista i osoba piesza – takie zgłoszenie otrzymali strażacy. AKTUALIZACJA: W zdarzeniu uczestniczył motocykl i pieszy.

Zmuszali mężczyznę do pracy ponad siły [FILM]

Redaktor | 10 kwi 2018 Zmuszanie do pracy ponad siły, bez wynagrodzenia, poniżanie i bicie pokrzywdzonego. Materiał dowodowy dotyczący tego rodzaju przestępstwa zgromadzili policjanci Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy wraz z Prokuratorem Okręgowym z Bydgoszczy. Do policyjnej celi trafiło dwóch podejrzanych.

Zaginął Edward Wiechowski [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 6 kwi 2018 Policjanci z bydgoskiego Błonia prowadzą poszukiwania 81-latka, który w środę (04.04.2018) wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących się przyczynić do odnalezienia mężczyzny.

Garażowa stacja benzynowa

Redaktor | 6 kwi 2018 Śródmiejscy funkcjonariusze w jednym z garaży na bydgoskim Śródmieściu ujawnili nielegalny olej napędowy. Policjanci zabezpieczyli 1200 litrów tego paliwa. Do sprawy został przesłuchany 54-letni mieszkaniec Śródmieścia. Dalej sprawą zajmą się funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej.

„50+ na drodze” - zaproszenie do udziału w programie

Redaktor | 5 kwi 2018 Bydgoscy policjanci zapraszają do udziału w kolejnej edycji programu „50+ na drodze", która odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia. W programie wykłady i ćwiczenia praktyczne z zakresu ratownictwa medycznego, zmiany w przepisach ruchu drogowego, a przede wszystkim ćwiczenia praktyczne z doskonalenia techniki jazdy.

Bomba pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Alarm wszczął pijany bydgoszczanin.

Redaktor | 5 kwi 2018 Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia ustalili i zatrzymali mężczyznę, który poinformował wczoraj (4 kwietnia ) służby o podłożeniu bomby pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Bydgoszczanin w chwili zatrzymania miał niemal 3 promile alkoholu w organizmie. Za wywołanie fałszywego alarmu może mu grozić kara do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Wpadł z narkotykami. Odpowie przed sądem

Redaktor | 3 kwi 2018 Bydgoscy kryminalni z wydziału narkotykowego namierzyli i zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie zakazanych środków psychoaktywnych. Mężczyzna wpadł przed swoim zakładem pracy. Policjanci zabezpieczyli w jego aucie marihuanę oraz amfetaminę. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Wypadek na drodze dojazdowej w Cielu

Redaktor | 29 mar 2018 Ciele lokalna droga dojazdowa. Około godz. 22.25 kierujący samochodem osobowym wjechał w barierki. Kierowca ranny, pasażerów brak.