Kryminalni odkryli dziuplę samochodową

Redaktor | 2 wrz 2018 Trzy odzyskane samochody, które pochodzą z przestępstwa zabezpieczyli policjanci z Inowrocławia. Pojazdy zostały utracone na terenie Wielkiej Brytanii. Związek z procederem mają dwaj zatrzymani mężczyźni, którzy ukrywali i rozbierali pojazdy na terenie Polski. Podejrzanym grozi kara do 5 lat więzienia.

Płonęły baraki przy Toruńskiej

Redaktor | 2 wrz 2018 Kolejny pożar opuszczonych baraków przy ulicy Toruńskiej 49 wybuchł w niedzielę (2 września) . Ogień pojawił się wewnątrz jednego z budynków.

Kolizja na skrzyżowaniu Toruńskiej i Spornej

Redaktor | 30 sie 2018 Kilka minut po godzinie 15.00 do bydgoskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o kolizji na skrzyżowaniu ulicy Toruńskiej i Spornej. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych niegroźnie ranny został jeden z uczestników wypadku. Wezwano do niego pogotowie.

Policja szuka „Kadafiego” i jego ludzi [LISTY GOŃCZE]

Redaktor | 29 sie 2018 Trzech mężczyzn należących do zorganizowanej grupy przestępczej poszukiwanych jest listem gończym. Na ich czele stoi Tomasz Berdych o pseudonimie „Kadafi”. Wszyscy mają do odbycia kary pozbawienia wolności orzeczone przez bydgoski sąd.

Tragedia w Skępem. 55-latka nie żyje

Redaktor | 27 sie 2018 Do tragedii doszło w sobotę (25 sierpnia) po 22.00 na trasie k-10 w miejscowości Skępe. Najprawdopodobniej w wyniku uderzenia samochodu w bariery energochłonne zginęła 55-letnia pasażerka.

Awaria gazociągu! Ewakuacja mieszkańców

Redaktor | 25 sie 2018 Jak informuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu, na ul.Glebowej w Bydgoszczy koparka uszkodziła rurociąg gazu (średniego ciśnienia). Na miejscu pogotowie gazowe i trzy zastępy straży. Trwa ewakuacja mieszkańców z pobliskich domów - na tę chwilę akcja dotyczy 15 budynków.

Nietrzeźwy i bez uprawnień wiózł dziecko w samochodzie

Redaktor | 22 sie 2018 28-letni mieszkaniec Torunia jechał nietrzeźwy i bez uprawnień do kierowania pojazdami. Wiózł ze sobą kobietę i siedmiomiesięczne dziecko. Co więcej, na sygnał policji do zatrzymania się, zaczął uciekać. Za wszystkie przewinienia grozi mu m.in. kara pozbawienia wolności do pięciu lat.