Pseudokibic z pistoletem gazowym namierzony w Świeciu

Redaktor | 31 paź 2018 Kryminalni z Bydgoszczy zatrzymali poszukiwanego 42-latka, należącego do tzw. bojówki pseudokibiców jednego z bydgoskich klubów piłkarskich działającej w Świeciu. Miał m.in. pistolet gazowy, maczetę i noże.

Potrącił dziewczynkę i uciekł – policjanci z Grudziądza proszą o pomoc

Redaktor | 31 paź 2018 We wtorek (30 października) na ul. Kalinkowej w Grudziądzu na przejściu dla pieszych samochód potrącił 14–letnią dziewczynkę. Kierowca po zdarzeniu nie zatrzymał się i uciekł. Ranne dziecko trafiło do szpitala. Policjanci apelują o przekazywanie wszelkich informacji mogących pomóc w ustaleniu uciekiniera i okoliczności wypadku.

Wszystkich Świętych na drogach. Policyjna „Akcja Znicz”

Redaktor | 30 paź 2018 Jak co roku, policja będzie czuwała nad bezpieczeństwem w czasie Wszystkich Świętych. W ramach ogólnopolskich działań „Bezpieczny weekend - Znicz 2018” bydgoscy funkcjonariusze będą pilnować porządku na drogach. Akcja potrwa od środy (31 października) do niedzieli (4 listopada).

Policja chwali się nowym bmw [ZDJĘCIA]

Redaktor | 30 paź 2018 Nowy nieoznakowany radiowóz z wideorejestratorem trafił do bydgoskiej drogówki. To już drugie BMW dla bydgoskiego garnizonu. Samochód już wyjechał do służby, by zadbać o poprawę bezpieczeństwa w naszym mieście i powiecie – informują policjanci.

Wylał Kanał Bydgoski

Redaktor | 26 paź 2018 W pobliżu IV śluzy przy ulicy Wrocławskiej wylał dziś (26 października) Kanał Bydgoski. Sytuację udało się opanować.

CBŚP rozbiło grupę multiprzestępczą [ZDJĘCIA]

Redaktor | 25 paź 2018 Policjanci CBŚP rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, której członkowie podejrzani są o szereg przestępstw o charakterze kryminalnym a także przestępstwa narkotykowe. Zatrzymano 9 osób, a dwunastu przedstawiono łączenie 80 zarzutów. Straty w mieniu to ok. 3 mln zł. Grupa mogła także wprowadzić ok 40 kg narkotyków na rynek o szacunkowej wartości ok. 2 mln zł. Śledztwo...

Tragiczny poranek na drogach Włocławka

Redaktor | 24 paź 2018 W godzinach porannych na włocławskich drogach doszło do dwóch wypadków. W jednych z nich potrącony został rowerzysta i trafił do szpitala. Niestety w drugim wypadku śmierć na miejscu poniosła kobieta potrącona przez samochód dostawczy. Policja apeluje o większą ostrożność na drodze.