Zaginiona. Pomóżcie!

Redaktor | 19 gru 2018 Komisariat Policji Bydgoszcz Fordon poszukuje Gabrieli Faszcza lat 67, która w dniu 19 grudnia 2018 r. około godziny 9:00 wyszła z psem z miejsca zamieszkania w Bydgoszczy na Osiedlu Bohaterów i do chwili obecnej do niego nie powróciła, ani nie skontaktowała się z rodziną.

Pożar w garażu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 18 gru 2018 Chwile grozy przeżyli w poniedziałek (17 grudnia) mieszkańcy bloku przy ul. Fałata na Górzyskowie. Od płonącego w garażu auta ogień przeniósł się na elewację budynku.

Zaginionego szukali w Brdzie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 17 gru 2018 W okolicach mostu Pomorskiego strażacy ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego z JRG 1 Bydgoszcz oraz policjanci prowadzili w poniedziałek (17 grudnia) poszukiwania zaginionego Dawida Jadacha.

Nielegalny tytoń i papierosy poszły z dymem [WIDEO]

Redaktor | 14 gru 2018 Pod eskortą policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, 5 ton tytoniu i ponad 120 tys. sztuk papierosów spalono... ale w piecu. Funkcjonariusze mogli zniszczyć te nielegalne wyroby po prawomocnych wyrokach skazujących, w których sąd orzekł również zniszczenie dowodów rzeczowych.

Tragiczny wypadek w Mątawach. Nie żyje kobieta

Redaktor | 14 gru 2018 Do śmiertelnego wypadku doszło w czwartek (13 grudnia) na drodze powiatowej w miejscowości Mątawy (pow. świecki). W wyniku uderzenia samochodu osobowego w drzewo zginęła 58-letnia pasażerka.