Na porodówkę z policyjną eskortą

Redaktor | 24 kwi 2018 Policjant z bydgoskiej „drogówki' zapewnił pilotaż do Szpitala MSWiA w Bydgoszczy kierowcy, który wiózł rodzącą żonę. Dzięki pomocy funkcjonariusza kobieta szybko trafiła pod opiekę specjalistów.

Dwie osoby wypadły z łódki do jeziora

Redaktor | 23 kwi 2018 Grupa ratownictwa wodnego z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej 1 w Bydgoszczy została postawiona dzisiaj (23 kwietnia) po południu w stan gotowości. W miejscowości Głodowo do jeziora wypadły z łódki dwie osoby – brzmiało zgłoszenie.

Po zażyciu narkotyków jeździli autami. Jeden wpadł w ręce policji, drugi do rowu

Redaktor | 22 kwi 2018 24-letni kierowca golfa stracił prawo jazy za jazdę po zażyciu narkotyków. Wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej. Kolejny z kierowców z powodu wcześniej zażytych narkotyków jazdę zakończył w przydrożnym rowie. Teraz mężczyzn czeka proces w sądzie i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Akcja policji na drodze krajowej 25 [RAPORT]

Redaktor | 21 kwi 2018 Policjanci z bydgoskiej „drogówki" przeprowadzili wzmożone działania na krajowej 25. Akcja „Bezpieczna droga 25" była prowadzona wspólnie z funkcjonariuszami z Inowrocławia i Sępólna Krajeńskiego. Mundurowi kontrolowali przede wszystkim prędkość pojazdów. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo podróżujących oraz zminimalizować powstawanie wypadków drogowych.

Pachnąca wiosna na placu Wolności [AKCJA]

Redaktor | 17 kwi 2018 Pachnąca wiosna to nie tylko kwitnące kwiaty na trawnikach. Miejscy strażnicy przekonywali dziś (17 kwietnia na placu Wolności, że należy również sprzątać po swoich czworonożnych pupilach.