Policja odzyskała ponad 30 tys. zł z oszustwa „na policjanta CBŚP”

Redaktor | 1 paź 2018 Bydgoscy policjanci zatrzymali 56-latka, który zajmował się odbieraniem pieniędzy od starszych osób w czasie oszustwa metodą „na policjanta CBŚP”. Nieświadoma 85-latka przekazała mu 20 tys. zł. Jednak policja w porę interweniowała. Łącznie udało się odzyskać ponad 30 tys. złotych.

Zderzenie aut na rondzie Grunwaldzkim [ZDJĘCIA]

Redaktor | 29 wrz 2018 Zderzenie dwóch samochodów na Rondzie Grunwaldzkim. Kierujący oplem nie zachował ostrożności podczas wjeżdżania na rondo i doprowadził do kolizji z prawidłowo jadącym mercedesem.

Grzybiarzu, zadbaj o swoje bezpieczeństwo!

Redaktor | 28 wrz 2018 Sezon na grzyby już trwa. Spacer po lesie to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu, jednak policja apeluje o ostrożność. Również na grzybobraniu trzeba pamiętać o przestrzeganiu pewnych zasad, aby było ono bezpieczne.

Zginął przy pracy. Tragiczny wypadek w gminie Mrocza

Redaktor | 26 wrz 2018 Policjanci z Mroczy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 61-letniego mężczyzny, który podczas prac związanych z wymianą rurociągu został przysypany ziemią. Pomimo podjętej reanimacji, nie udało się go uratować.

Z jednej akcji policji w drugą. W tym samym bloku

Redaktor | 24 wrz 2018 Chwilę po tym, jak kryminalni znaleźli susz roślinny w mieszkaniu włocławianina podejrzewanego o posiadanie dopalaczy, zauważyli wchodzącego do klatki schodowej mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Pomimo próby ucieczki został obezwładniony i zatrzymany.

Pożar poddasza w Gogolinku

Redaktor | 23 wrz 2018 Około godziny 11.00 w niedzielę (23 września), w miejscowości Gogolinek doszło do pożaru poddasza w jednym z budynków. Na miejsce wysłane zostały zastępy z JRG 3 Bydgoszcz, OSP KSRG Gościeradz, OSP Wtelno oraz OSP Gogolinek. Akcja gaśnicza nadal trwa

Szukają Huberta. Zaginął

Redaktor | 21 wrz 2018 Policjanci poszukują 18 letniego Huberta Nogalskiego, który ostatni raz widziany był w dniu 19.09.2018r. w domu rodzinnym w miejscowości Klamry.

Śmiertelny wypadek w Trzęsaczu

Redaktor | 21 wrz 2018 W czwartek (20 września) w Trzęsaczu w gminie Dobrcz doszło do śmiertelnego wypadku. Samochód osobowy marki Mazda wjechał do rowu, a następnie uderzył czołowo w drzewo.

Potrącił dziecko i uciekł z miejsca zdarzenia

Redaktor | 20 wrz 2018 Mężczyzna potrącił 10-letniego chłopca na przejściu dla pieszych i uciekł. Jednak szybko został złapany. Pomogli w tym świadkowie wypadku, którzy pojechali za mężczyzną i spisali numery rejestracyjne.