Nocny alarm na Śniadeckich

Redaktor | 9 wrz 2018 Kilka minut przed północą strażacy z JRG 1 zostali skierowani pod adres Śniadeckich 39. Powodem alarmu było zadymienie w jednym z lokali mieszkalnych.

Kryjówkę miał po sąsiedzku z kurami

Redaktor | 8 wrz 2018 Fordońscy funkcjonariusze wpadli na trop 45-latka poszukiwanego dwoma listami gończymi. W czwartek (6 września) zaskoczyli bydgoszczanina we wsi na Dolnym Śląsku. Za kryjówkę wybrał sobie kurzą fermę.

Skuter wpadł pod auto [ZDJĘCIA]

Redaktor | 6 wrz 2018 Na ulicy Powstańców Warszawy doszło do zderzenia auta osobowego ze skuterem. Do kolizji doszło dziś (6 września) po południu.

Autem w kiosk [ZDJĘCIA]

Redaktor | 6 wrz 2018 Samochód osobowy wjechał w kiosk przy skrzyżowaniu ulic Ku wiatrakom i Chabrowej. Do wypadku doszło dziś (6 września) po południu.

Kryminalni odkryli dziuplę samochodową

Redaktor | 2 wrz 2018 Trzy odzyskane samochody, które pochodzą z przestępstwa zabezpieczyli policjanci z Inowrocławia. Pojazdy zostały utracone na terenie Wielkiej Brytanii. Związek z procederem mają dwaj zatrzymani mężczyźni, którzy ukrywali i rozbierali pojazdy na terenie Polski. Podejrzanym grozi kara do 5 lat więzienia.

Płonęły baraki przy Toruńskiej

Redaktor | 2 wrz 2018 Kolejny pożar opuszczonych baraków przy ulicy Toruńskiej 49 wybuchł w niedzielę (2 września) . Ogień pojawił się wewnątrz jednego z budynków.

Kolizja na skrzyżowaniu Toruńskiej i Spornej

Redaktor | 30 sie 2018 Kilka minut po godzinie 15.00 do bydgoskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o kolizji na skrzyżowaniu ulicy Toruńskiej i Spornej. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych niegroźnie ranny został jeden z uczestników wypadku. Wezwano do niego pogotowie.

Policja szuka „Kadafiego” i jego ludzi [LISTY GOŃCZE]

Redaktor | 29 sie 2018 Trzech mężczyzn należących do zorganizowanej grupy przestępczej poszukiwanych jest listem gończym. Na ich czele stoi Tomasz Berdych o pseudonimie „Kadafi”. Wszyscy mają do odbycia kary pozbawienia wolności orzeczone przez bydgoski sąd.