Religia 16 paź 17:40 | Redaktor

Duszpasterstwo Akademickie „Martyria” zaprasza na nowy cykl spotkań - raz w miesiącu odpowiedzi na fundamentalne pytania studenci i absolwenci będą szukać pod kierunkiem ks. dr. Sylwestra Warzyńskiego, adiunkta w Instytucie Filozofii UKW w Bydgoszczy.

Zapraszamy na nowy cykl „Jestem kimś, kto pyta…”, który poprowadzi ks. dr Sylwester Warzyński, adiunkt w Instytucie Filozofii UKW w Bydgoszczy. 

„Kto z nas nie zastanawia się nad fundamentalnymi kwestiami - pytamy o człowieka, o dobro, o sens, o Boga” - piszą organizatorzy cyklu. I dodają: „Niech nie przestraszą Was słowa »doktor«, »adiunkt«, »filozofia«, bo ks. Sylwester z pewnością złamie stereotypy i zaskoczy swoją świeżością! Przestrzeń do rozmowy będzie na pewno otwarta”.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 16 października. Rozpocznie się Mszą św. w kaplicy bocznej sanktuarium Matki Boskiej Królowej Męczenników (Bołtucia 5) o godz. 20.00, będzie kontynuowane w sali duszpasterstwa akademickiego Martyria (dom parafialny, I piętro). Kolejne spotkania odbędą się 20 listopada, 11 grudnia, 22 stycznia, 19 lutego, 18 marca, 22 kwietnia, 20 maja i 17 czerwca.

fot. na stronie głównej: Mieczysław Pawłowski

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor