Siatkówka 18 kwi 2018 | Redaktor
Pałac zostaje w elicie.  Druga wygrana z Legionovią

Materiał ilustracyjny/fot. Anna Kopeć

Siatkarki Pałacu Bydgoszcz pokonały 3:2 Legionovię Legionowo i pozostają w elicie.

W pierwszym meczu na wyjeździe bydgoszczanki wygrały zaskakująco łatwo 3:0. Dziesiejszy (18 kwietnia) pojedynek we włsanej hali był bardzo zacięty i rozstrzygnął się dopiero w piątym secie. W pierwszym siecie lepsze były przyjezdne i wygrały do 18. W następnej partii bydgoszczanki dopiero w końcówce przypieczętowały zwycięstwo do 24, by w kolejnej znowu ulec do 18. Czwartego seta wygrały do 21. W decydującym, mimo prowadzenia czterema punktami, doszło do dramatycznej końcówki. Ostatecznie jednak, pałacanki wygrały 16:14 i cały mecz 3:2. A w dwumeczu o 11 miejsce, gwarantujące utrzymanie i grę w Lidze Siatkówki Kobiete w sezonie 2018/19, triumfowały 2:0.