Padł rekord frekwencji Międzyszkolnej Ligi Szachowej w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

Redaktor | 7 kwi 11:40 VIII już runda MLS zagościła ponownie w Bydgoszczy. Po rekordowej frekwencji z poprzedniego turnieju w Toruniu, w którym wzięło udział, aż 124 zawodników, tym razem magiczną liczbę 102 osiągnięto w Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park, z czego aż 82 w Grupie B, czyli debiutantów i zawodników z najniższą V kategorią szachową i 20 zawodników w Grupie A.

Artego wciąż w grze o półfinał

Redaktor | 7 kwi 08:44 Bydgoskie koszykarki wygrały w trzecim meczu ćwierćfinałowym z 1KS Ślęza we Wrocławiu 78:62. W niedzielę (7 kwietnia) czwarty pojedynek obu zespołów.

Żużlowcy zaprezentowali się kibicom [ZDJĘCIA]

Redaktor | 6 kwi 09:27 Drużyna ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz w niedzielę (7 kwietnia) zmierzy się na własnym torze w meczu ligowym z zespołem OK Bedmet Kolejarz Opole. W piątek (5 kwietnia) żużlowcy spotkali się z kibicami.

Wielka nagroda szachowa przyznana [ZDJĘCIA]

Redaktor | 5 kwi 22:00 Zwycięzcami cyklu Szachowa Grand Prix Klubu Odnowa i „Edukacji przez szachy" w poszczególnych grupach zostali: Mateusz Budnik, Hubert Gabryszewski i Adam Maciejewski.

Piłkarze Chemika powinni odprawić Bałtyk. Taka logika

Redaktor | 4 kwi 23:01 W sobotnim (6 kwietnia) meczu III ligi piłkarze Chemika Moderatora zmierzą się z Bałtykiem Koszalin.‭ ‬W ostatnich spotkaniach podopiecznych Piotra Gruszki da się zauważyć pewną prawidłowość.‭ ‬Czy zasada zwycięstw i porażek potwierdzi się i tym razem‭?

Szachiści do plansz [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 3 kwi 20:35 W kwietniu czekają nas dwa duże turnieje. Już w sobotę (6 kwietnia) VIII runda Międzyszkolnej Ligi Szachowej, a w czwartek (4 kwietnia) finał Szachowego Grand Prix Klubu Odnowa i Edukacji przez szachy.