Gruszka osiadł na Glinkach. Podpisał nowy kontrakt

Redaktor | 10 paź 20:22 Piotr Gruszka podpisał dwuletni kontrakt z Chemikiem Bydgoszcz. Tym samym będzie pełnił funkcję trenera pierwszego zespołu i dyrektora Akademii Piłkarskiej co najmniej do końca czerwca 2021 roku.

W lidze bałtyckiej Dęby są w finale

Redaktor | 7 paź 22:08 Baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko awansowali do finału Bałtyckiej Ligi Baseballu, pokonując w półfinałowej rywalizacji Stal Kutno. Za tydzień zmierzą się o mistrzowski tytuł z Piratami Władysławowo.

LOTTO-Bydgostia mistrzem Polski

Redaktor | 6 paź 15:34 LOTTO-Bydgostia wygrała rywalizację o Drużynowe Mistrzostwo Polski 2019 w punktacji Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich. W sezonie 2019 rozegrano Mistrzostwa Polski na Ergometrze Wioślarskim, Mistrzostwa Polski Juniorów, Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży, Mistrzostwa Polski Młodzików, Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Seniorów i Mistrzostwa Polski w Sprincie...

Niewykorzystane sytuacje zemściły się i Chemik przegrał z Lechem

Redaktor | 6 paź 07:16 Liczne sytuacje, uderzenie w słupek, okazja sam na sam i kilka groźnych strzałów - to efekt gry ofensywnej piłkarzy Chemika Moderatora Bydgoszcz w sobotnim meczu z Lechem Rypin. Zabrakło tylko jednego, czyli goli. W tej kwestii zdecydowanie lepsi byli goście.