Najlepszy polski skoczek Piotr Lisek, marzy o medalu w Tokio

Redaktor | 17 maj 15:01 Najlepszy polski skoczek o tyczce Piotr Lisek marzy o medalu igrzysk olimpijskich w Tokio, a przełożenie ich na 2021 roku nie zmieniło jego planów. W jego ocenie brak profesjonalnych treningów w tym sezonie sprawiłby, że w 2021 roku musiałby zaczynać od zera.

Visła z nowymi kontraktami

Redaktor | 15 maj 09:25 Jak informuje  BKS Visła Bydgoszcz, kolejni zawodnicy przedłużyli kontrakty z klubem. Barw Visły nadal będą bronili Janusz Gałązka oraz Tomasz Bonisławski.

22 osoby na boisku – nowe regulacje rządu od poniedziałku

Redaktor | 14 maj 16:19 Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki wraz z Ministrem Zdrowia Łukaszem Szumowskim ustalili nowe zasady użytkowania obiektów sportowych. Nowe złagodzone normy zakładają m.in. możliwość, by na pełnowymiarowym boisku piłkarskim mogło grać jednocześnie 22 zawodników. 

(E)sport wygrywa z pandemią

Redaktor | 12 maj 17:18 W dobie zamkniętych aren sportowych nasiliło się nowe zjawisko, które określa się mianem e-sportu. Są to nie tylko gry komputerowe czy konsolowe, ale całe sieci globalnych rozgrywek gromadzące miliony uczestników i kibiców.

Siatkarska Liga Narodów odwołana

Redaktor | 10 maj 11:49 Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB) poinformowała krajowe federacje o odwołaniu Siatkarskiej Ligi Narodów w sezonie 2020.

Boniek przeciwko pięciu zmianom w meczach

Redaktor | 9 maj 16:03 W piątek Międzynarodowa Rada Piłkarska (IFAB) zgodziła się na tymczasowe wprowadzenie możliwości dokonania pięciu zmian w trakcie meczu. Polski Związek Piłki Nożnej jest przeciw.

Żużlowcy wracają na tor

Jarosław Aleksander | 7 maj 10:49 Zgodnie z decyzjami rządu pojawiła się perspektywa powrotu żużlowców na tory. Jednak oficjalne informacje nie są optymistyczne.