W piłkę ręczną najlepiej w Europie grają akademiczki z Lublina

Redaktor | 12 lip 09:27 Drużyny Wyższej Szkoły Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie wśród kobiet oraz Uniwersytetu w Granadzie zwyciężyły w Akademickich Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej, które zakończyły się w Bydgoszczy. W imprezie udział wzięły 22 drużyny z jedenastu krajów.

Zawisza Bydgoszcz już gra [ZDJĘCIA]

Redaktor | 12 lip 07:44 Piłkarze Zawiszy rozpoczęli przygotowania do rundy jesiennej IV ligi. W czwartek (11 lipca) odbyli pierwszy trening, a już w sobotę zagrają mecz kontrolny ze Spartą w Brodnicy.

Nowakowskich dwóch. Enea Astoria zakontraktowała nowego zawodnika

Redaktor | 9 lip 14:51 W ekipie Enea Astorii Bydgoszcz będzie grało dwóch dwóch zawodników o nazwisku Nowakowski. Do Marcina dołączył także Michał, były zawodnik m.in. Anwilu Włocławek. Kontrakt został zawarty na dwa lata w formule jeden plus jeden – informuje klub.

Dęby wygrały swoją grupę w lidze bałtyckiej

Redaktor | 9 lip 12:34 Baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko dwukrotnie rozgromili we Wrocławiu miejscowych Barons na zakończenie fazy grupowej Bałtyckiej Ligi Baseballu. Dzięki temu zajęli I miejsce w tabeli Grupy Zachodniej BLB.

Apetyty były większe. Polska zajęła szóste miejsce

Redaktor | 7 lip 16:25 W dwóch ostatnich spotkaniach podczas baseballowych Mistrzostw Europy Grupy B reprezentacja Polski w rywalizacji o miejsca 5-8 pokonała Rumunię 10:1 i przegrała z Białorusią 2:12. Polacy zajęli ostatecznie szóste miejsce w turnieju rozegranym w Trnawie oraz Bratysławie (Słowacja) i utrzymali się w Grupie B, choć apetyty były znacznie większe.