A Bydgoszcz się bawi - Chemik wygrał w Będzinie

Redaktor | 15 mar 23:03 Komentator telewizji Polsat Sport trafnie podsumował wydarzenia na parkiecie w trzecim secie meczu w Będzinie, gdy siatkarze Chemika gromili gospodarzy już 12:2. Ostatecznie bydgoszczanie wygrali mecz 3:1.

Pracowity weekend hokeistów

Redaktor | 14 mar 13:54 Hokeiści BKS Bydgoszcz w sobotę (16 marca) o godz. 16.00 w stolicy zagrają z Warsaw Capitals pierwszy mecz półfinałowy w 2. lidze. Rewanż dzień później na Torbydzie. PZHL podał terminarz.

Chemik prezentuje kadrę na rundę wiosenną

Redaktor | 12 mar 14:04 Piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz w sobotę (16 marca) w Kołobrzegu meczem z Kotwicą rozpoczną batalię o utrzymanie w III lidze. W pierwszej kolejce rundy wiosennej nie grali. Zdobyli trzy punkty za walkower z wycofaną z rozgrywek Wdą Świecie.

Wisełka z Solca najlepsza wśród orlików

Redaktor | 11 mar 13:12 W hali OSiR w Solcu Kujawskim  odbył się finał Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika. Najlepszą ekipą okazała się miejscowa Wisełka, która wyprzedziła SF Junior Nakło i UKS Falę Świekatowo.

Czarne chmury nad CWZS. Samorząd nie może dotować związku sportowego

Redaktor | 10 mar 20:15 Opinia prawna Biura Analiz Sejmowych Kancelarii Sejmu jest jednoznaczna: „Art. 28 ustawy o sporcie ustanawia podstawę dla udzielania dotacji celowych klubom sportowym. Przepis ten expressis verbis nie przewiduje możliwości przyznawania dotacji związkom sportowym”. Cywilno-Wojskowy Związek Sportowy „Zawisza” nie jest klubem.