Dęby wciąż potrzebują jednej wygranej do złota

Redaktor | 22 wrz 10:26 W trzecim meczu finałowym Ekstraligi baseballu KWK Construction Dęby Osielsko przegrały ze Stalą Kutno 8:13. Rywalizacja o tytuł mistrza Polski pozostaje więc nierozstrzygnięta i w niedzielę (22 września, godz. 13.00) obaj finaliści zmierzą się ze sobą po raz czwarty. W rywalizacji do trzech zwycięstw KWK Construction Dęby nadal prowadzą 2-1 i nadal potrzebują tylko jednej...

Powstał biało-czerwony sportowy klub integracyjny

Redaktor | 21 wrz 10:20 Data 12 września 2019 roku zapisze się w historii Polonii Bydgoszcz. Tego dnia oficjalnie został zarejestrowany podmiot, który będzie skupiał osoby niepełnosprawne na Sportowej 2 – napisał w piątek (20 września) na Facebooku Łukasz Rybski, wiceprezes Stowarzyszenia Integracyjny Klub Sportowy Polonia Bydgoszcz .

Dęby z wielką szansą na tytuł mistrza

Redaktor | 20 wrz 12:32 Już tylko jednego zwycięstwa potrzebują baseballiści KWK Construction Dębów, by po raz drugi w historii wywalczyć tytuł mistrza Polski seniorów. W sobotę (godz. 14.00) na stadionie w Osielsku zmierzą się po raz trzeci ze Stalą, po wygraniu dwóch pierwszych spotkań Finału Ekstraligi przed tygodniem w Kutnie.

Żużlowa Polonia świętuje i się zbroi

Redaktor | 19 wrz 21:34 Kibicom należą się szczególne podziękowania – mówił właściciel klubu ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz Jerzy Kanclerz podczas spotkania w ratuszu z prezydentem Bydgoszczy. Rafał Bruski w czwartek (19 września) pogratulował żużlowcom awansu do I ligi.

Chemik podejmie Wisłę Płock

Redaktor | 19 wrz 14:11 W środę (25 września) odbędzie się mecz I rundy Totolotek Pucharu Polski między Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz a Wisłą Płock.

Dęby o krok od mistrzostwa Polski

Redaktor | 16 wrz 12:17 Maksymalną zdobycz dwóch zwycięstw wywożą z „jaskini lwa” baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko. W sobotę i niedzielę (14-15 września) w Kutnie dwukrotnie pokonali miejscową Stal 5:3 i 5:1 w finałach play-off Ekstraligi baseballu. W rywalizacji do trzech zwycięstw osielszczanie prowadzą 2-0 i potrzebują już tylko jednego zwycięstwa do zdobycia drugiego w historii...

ZOOleszcz Polonia pojedzie w I lidze

Redaktor | 16 wrz 11:18 Sprawdził się scenariusz w który wierzyło mało osób. Żużlowcy ZOOleszcz Polonii w niedzielę (15 września) odrobili dwadzieścia osiem punktów straty z pierwszego spotkania finałowego i awansowali do I ligi.