Zmarł Christian Reszczyński, wieloletni spiker Astorii

Redaktor | 6 lip 15:24 Dzisiaj dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Zmarł wieloletni spiker naszego klubu, Christian Reszczyński, który ostatni raz komentował nasze spotkanie w sezonie 2013/14 - poinformował klub Enea Astoria Bydgoszcz.

Nowy zawodnik w barwach Enea Astorii [WIDEO]

Redaktor | 29 cze 16:36 Kolejnym nowym koszykarzem Enea Astorii został Mateusz Zębski, który w ubiegłym sezonie reprezentował barwy MKS-u Dąbrowa Górnicza w Energa Basket Lidze – poinformował klub w piątek (28 czerwca). Kontrakt został podpisany na okres roku.

Baseballowy mecz na szczycie w Osielsku

Redaktor | 28 cze 21:11 Bałtycka Liga Baseballu zbliża się do zakończenia fazy grupowej. W sobotę i niedzielę w Osielsku rozegrane zostaną dwa dwumecze. Szczególnie ważny będzie niedzielny pojedynek „na szczycie”.

Wychowanek wraca do zespołu Enea Astorii

Redaktor | 25 cze 20:06 Michał Chyliński ostatni raz występował w czarno-czerwonych barwach w sezonie 2005/06. Teraz zagra w Enea Astorii na poziomie ekstraklasy. Umowa z zawodnikiem została podpisana na następne trzy lata.

Klaudia Breś z kwalifikacją olimpijską do Tokio

Redaktor | 24 cze 21:48 Bydgoska mistrzyni Europy wprawdzie zajęła dopiero szóste miejsce w finale Igrzysk Europejskich w konkurencji strzelania z pistoletu pneumatycznego z 10 metrów, ale dzięki wczesnemu odpadnięciu w finale Katsiaryny Kruchanok i Austriaczki Sylvii Steiner, Polka może cieszyć się z paszportu do Tokio. Złoty medal zdobyła Serbka Zorana Arunović.

Amatorzy grają w piłkę non-stop [WYNIKI]

Redaktor | 23 cze 11:34 We wszystkich klasach rozgrywkowych Amatorskiej Ligi Szóstek Piłkarskich „Wyżyny” trwa zacięta walka o jak najlepsze pozycje. Poniżej podsumowanie wyników ostatnich kolejek i tabele.