Zawisza Bydgoszcz wygrał z liderem IV ligi

Redaktor | 7 wrz 15:44 Cuiavia Inowrocław przyjechała do Bydgoszczy po dwóch imponujących zwycięstwach, które dały drużynie fotel lidera IV ligi. W sobotę (7 września) musiała jednak uznać wyższość zespołu Zawiszy. Niebiesko-czarni wygrali 2:0.

Dęby walczą o medale na dwóch frontach [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 6 wrz 15:10 Szeroka kadra zawodnicza KWK Construction Dębów Osielsko pozwoli klubowi w najbliższy weekend wziąć udział w rozgrywkach dwóch lig. Podstawowy skład wybiera się do Rybnika na trzeci i czwarty mecz półfinału play-off Ekstraligi, natomiast zaplecze rozpocznie w Osielsku walkę o medale Bałtyckiej Ligi Baseballu.

Dzieciaki grały w turnieju o puchar poseł Kozaneckiej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 3 wrz 11:02 W niedzielę (1 września) w Łochowie odbyła się kolejna edycja cyklu turniejów piłkarskich o puchar poseł Ewy Kozaneckiej. Tym razem mierzyły się drużyny z rocznika 2009/2010. Moc wrażeń, atrakcji, nagród, wyróżnień, statuetek, pucharów i medali.

Trzy medale polskich wioseł na mistrzostwach świata [ZDJĘCIA]

Redaktor | 31 sie 19:57 To była fantastyczna sobota na wioślarskich mistrzostwach świata w austriackim Linzu. Polskie osady zdobyły trzy medale. Złoto wywalczyła męska czwórka bez sternika, a srebra zawisły na szyjach czwórek podwójnych damskiej i męskiej.

Sportis Łochowo powalczy o pozycję lidera [IV LIGA]

Redaktor | 30 sie 18:25 Bardzo ciekawie zapowiada się piąta kolejka IV ligi. W meczu rozegranym awansem Chemik zdobył trzy punkty i dogonił lidera z Torunia. Pomorzanin jednak podejmie w sobotę (31 sierpnia) Lidera Włocławek. Na potknięcie torunian może liczyć Sportis Łochowo, który podejmuje u siebie Pogoń Mogilno.

Zdobyły medal mistrzostwa świata i jadą do Tokio

Redaktor | 25 sie 20:27 Helena Wiśniewska i Katarzyna Kołodziejczyk zdobyły brązowy medal mistrzostw świata w węgierskim Szeged. Kajakarki Zawiszy razem z Karoliną Nają i Anną Puławską obroniły trzecie miejsce z ubiegłego roku w konkurencji K4 500m.

Bydgoscy lekkoatleci z medalami mistrzostw Polski

Redaktor | 25 sie 18:20 Siedem medali - cztery złote, dwa srebrne i jeden brązowy – zdobyli na mistrzostwach Polski lekkoatleci bydgoskiego Zawiszy. Złoto dla Bydgoszczy dorzuciła jeszcze Iga Baumgart-Witan w biegu na 400 metrów kobiet.