Archers Bydgoszcz podejmą Barbarians Koszalin

Redaktor | 9 sie 14:51 Klub Sportowy Archers Bydgoszcz zaprasza na mecz futbolu amerykańskiego w ramach Ligi Futbolu Amerykańskiego 9 (wersja 9-osobowa). Przeciwnikiem Archers Bydgoszcz będą zawodnicy reprezentujący klub Barbarians Koszalin.

Ewa Swoboda: Chcemy pokazać Niemcom, że jesteśmy mocniejsi

Redaktor | 9 sie 08:00 – Jesteśmy w formie, a ja na pewno nie zrobię falstartu, jak dwa lata temu – mówi przed Drużynowymi Mistrzostwami Europy w Lekkiej Atletyce biegaczka Ewa Swoboda. Impreza rozpocznie się na stadionie w Bydgoszczy w piątek (9 sierpnia) o 18.30.

Polska ekipa zapowiada walkę o złoto

Redaktor | 6 sie 11:29 – To będzie piękne show w wykonaniu naszej reprezentacji, zapraszam kibiców na stadion Zawiszy – mówi jedna z najlepszych polskich biegaczek Justyna Święty-Ersetic. W piątek w Bydgoszczy rozpoczną się Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce. Dwa lata temu biało-czerwoni zdobyli srebrny medal.

Bydgoscy akademicy w judo wypadli blado

Redaktor | 5 sie 11:56 W dniach od 1 do 3 sierpnia odbywały się w Zagrzebiu (Chorwacja) Akademickie Mistrzostwa Europy w Sportach Walki czyli EUSA Combat Championships. W rywalizacji judoków wzięło udział ponad 350 zawodników i zawodniczek z europejskich uczelni.

Zawiszacy mistrzami świata

Redaktor | 4 sie 16:12 Aleksander Kitewski i Norman Zezula zdobyli złoty medal w konkurencji C2 500m młodzieżowych mistrzostw świata w rumuńskiej Pitesti.

Polska drużyna lekkoatletyczna będzie walczyć na stadionie Zawiszy

Redaktor | 3 sie 09:30 54. zawodniczek i zawodników (w tym pięcioro z bydgoskich klubów) znalazło się w składzie reprezentacji Polski, która 9 sierpnia w Bydgoszczy rozpocznie Drużynowe Mistrzostwa Europy. Polacy bronić będą wywalczonego dwa lata temu w Lille srebrnego medalu. W zawodach udział weźmie dwanaście reprezentacji.

Zawisza zagra sparing z Chełminianką Chełmno

Redaktor | 2 sie 14:23 Kolejny mecz sparingowy Zawisza Bydgoszcz rozegra w sobotę (3 sierpnia) o godz. 12:30 na stadionie przy ul. Sielskiej w Bydgoszczy. Przeciwnikiem niebiesko-czarnych będzie Chełminianką Chełmno.

Piłkarki wystąpią w elicie pod szyldem REM MARCO [WIDEO]

Redaktor | 2 sie 11:46 Kobiecy Klub Piłkarski pozyskał tytularnego sponsora. Została nim sieć cukierni REM MARCO. Pod nową nazwą piłkarki rozpoczną w niedzielę (4 sierpnia) meczem z AZS Wrocław bój w Ekstralidze Kobiet. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Słowiańskiej 7.