Zgon kierowcy po uderzeniu auta w drzewo

Redaktor | 8 maj 14:35 W wyniku uderzenia samochodu osobowego w drzewo w kabinie uwięziony został kierowca. Do wypadku doszło o godz. 13.32 w miejscowości Rychnowo (pow. grudziądzki, gm. Świecie nad Osą) na drodze powiatowej 1407.

Kto podpala lasy? [ZDJĘCIA]

Redaktor | 8 maj 11:53 Strażacy z Nowej Wsi Wielkiej gasili we wtorek (7 maja) dwa pożary lasu. Podejrzewają, że były to celowe podpalenia.

Pożar nad kanałem [ZDJĘCIA]

Redaktor | 7 maj 20:07 Dziś po godzinie 14.00 nad Kanałem Bydgoskim przy ul. Srebrnej doszło do pożaru. Spaleniu uległo kilkanaście metrów trawy. Ogień rozpoczął się prawdopodobnie od niedopałka papierosa. Strażacy z JRG 3 Bydgoszcz szybko poradzili sobie z problemem.

Ciężarówka wypadła z drogi w Solcu Kujawskim

Redaktor | 6 maj 12:32 Do zdarzenia doszło na 284 km DK10 na wysokości ulicy Kujawskiej w Solcu Kujawskim - samochód ciężarowy wypadł z drogi i wjechał w las. Z pierwszych informacji wynikało, że kierowca nie jest zakleszczony w pojeździe, lecz jest nieprzytomny.

Nocny pożar na działkach [ZDJĘCIA]

Redaktor | 5 maj 12:04 Około godziny 22:30 w sobotę (4 maja) strażacy zostali poinformowani o pożarze domku letniskowego na terenie ogródków działkowych w Jagodowie.