Dramatyczny wypadek w Buszkowie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 8 mar 16:41 Wypadek na DK25 w Buszkowie pod Koronowem. Droga była zablokowana, a teraz ruch odbywa się wahadłowo. W zdarzeniu brały dział dwa samochody osobowe. Ich kierowcy zostali ranni. Jeden został dowieziony do szpitala. W przypadku drugiego decyzje podejmą ratownicy medyczni. W akcji uczestniczyli strażacy z OSP Mąkowarsko, OSP Koronowo i JRG 3 Bydgoszcz - poinformował nas kpt. Karol Smarz,...

Podpalacze śmieci zaatakowali w Śródmieściu

Redaktor | 6 mar 21:47 Na ulicy Cieszkowskiego nieznani sprawcy podpalili śmieci. Na szczęście nikt nie ucierpiał, strażacy błyskawicznie opanowali sytuację. Do zdarzenia doszło w środę (6 marca) wieczorem.

Auto uderzyło w słup systemu ITS [ZDJĘCIA]

Redaktor | 2 mar 22:29 Groźnie wyglądająca kolizja na ulicy Solskiego. Samochód osobowy wypadł z drogi, uderzył w barierę energochłonną oraz słup utrzymujący wyświetlacze systemu ITS. Osoby podróżujące samochodem nie odniosły obrażeń. Ruch na ul. Solskiego w kierunku ronda Kujawskiego odbywa się z utrudnieniami. Do zdarzenia doszło w sobotę (2 marca) wieczorem. Na miejscu pracowali strażacy z JRG...

Spłonął domek letniskowy w Bożenkowie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 2 mar 11:40 Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze drzew w Bożenkowie przy ulicy Zielona Dolina. Zanim wozy bojowe pojawiły się na miejscu, ogień błyskawicznie przeskoczył z drzew na dach pobliskiego budynku.

Pali się w WZL-ach

Redaktor | 26 lut 23:44 Takie zgłoszenie odebrali strażacy. Pożar wybuchł w pomieszczeniach biurowych zlokalizowanych w jednej z hal Wojskowych Zakładów Lotniczych numer 2 w Bydgoszczy.

Kolizja na rondzie Bernardyńskim

Redaktor | 26 lut 22:52 Sprawca został ukarany mandatem karnym. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejscu pracował jeden zastęp z JRG 1 Bydgoszcz.