Czy Norton i Loyd znajdą w końcu dom?

Redaktor | 30 gru 14:31 Norton -dzielny spacerowicz, spontaniczny i pełen życia oraz Loyd, który szuka domu pośród dorosłych, bo nie jest przyzwyczajony do zabaw z dziećmi. Dwa pełne energii psiaki szukają domu.

Żywotna Sara i spolegliwa Alutka po przejściach szukają domu

Redaktor | 23 gru 13:54 Losy niektórych piesków przebywających w bydgoskim schronisku bywają niekiedy dramatyczne. A jednak psy mają w sobie coś takiego, że potrafią kochać mimo zranień. Potrafią zaufać człowiekowi od nowa, nawet jak wyraźnie widać po ich zachowaniach, że człowiek nie traktował dobrze zwierzęcia. Taki nieprzyjemny los miała Alutka. Zarówna ona jak i pełna życia Sara to dwa serca...

Kurs „Bezpieczna Kobieta” - ciekawa propozycja policji dla pań

Redaktor | 23 gru 13:14 W przedświąteczny piątek 20 grudnia 2019 uczestniczki Bezpiecznej Kobiety pokonywały swoje słabości i nabierały wiary we własne możliwości podczas egzaminu, który uwieńczył trwający od października kurs. Policjanci już zapraszają na kolejną, wiosenną edycję kursu.

Cukiernicze arcydzieło bydgoszczanka tworzyła pół roku [ZDJĘCIA]

Marta Kocoń | 21 gru 11:37 W cukiernictwie nie jest tak, jak w sporcie: daje się szansę kolejnym cukiernikom – mówi bydgoska mistrzyni Jowita Woszczyńska. Pół roku poświęciła na przygotowanie dekoracji tortu, którym wywalczyła złoto w konkursie Cake Designers World Championship w Mediolanie.

Poznaj drewniane domki od firmy Eko Architektura [REKLAMA]

Redaktor | 11 gru 16:10 Domki letniskowe oraz domki ogrodowe z drewna w sposób sukcesywny zdobywają sobie coraz większe uznanie polskich klientów. Można śmiało wysunąć tezę, że pod tym względem polski rynek przechodzi obecnie fazę analogiczną do tego, co mają ze sobą wyżej rozwinięte rynki krajów zachodnich, gdzie posiadanie własnego domku z drewna od dłuższego czasu stanowi modny standard,...

W którym banku wziąć kredyt? Sprawdzamy, gdzie najlepiej! [REKLAMA]

Redaktor | 11 gru 15:11 Niemal co drugi Polak ma na swoim koncie finansowe zobowiązanie wobec banku. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ taka forma wsparcia pozwala zrealizować dawno odłożone plany czy marzenia. Zanim jednak zdecydujesz się na kredyt gotówkowy, samochodowy czy inny sprawdź, do jakiego banku udać się w pierwszej kolejności.