Interesuje Cię architektura? UTP organizuje Drzwi Otwarte Online

kp | 28 maj 08:49 Maturzysto, chciałbyś się dowiedzieć, jak wyglądają studia na Architekturze? Kierunek Architektura na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy zaprasza na Drzwi Otwarte Online.

Nowe zakażenie w województwie [27 MAJA]

mk | 27 maj 11:01 Badanie pod kątem koronawirusa dało dodatni wynik u kolejnej osoby na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Liczba potwierdzonych zakażeń wzrosła tym samym do 595.

WHO ostrzega przed drugą falą epidemii

Redaktor | 26 maj 20:14 Najnowszy komunikat Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) ostrzega przed drugą falą zachorowań na koronawirusa. Eksperci podkreślają bark pewności co do kolejnej fali zachorowań jednak ryzyko takie rozwoju epidemii jest duże.

Ostrzeżenie GIS: Szkodliwy olej w polskich sklepach!

Redaktor | 26 maj 11:03 Główny Inspektorat Sanitarny  wydał ostrzeżenie o niebezpiecznej dla zdrowia partii oleju ryżowego która trafiła do naszych sklepów. Powodem wycofania produktu jest wysoki poziom niebezpiecznych dla zdrowia estrów glicydowych oraz oleju mineralnego i węglowodorów nasyconych.

Od 1 czerwca UTP wznawia część zajęć na miejscu

mk | 25 maj 15:25 Zajęcia, które ze względu na formę lub specyfikę nie mogą być przeprowadzone zdalnie, na UTP zostaną wznowione etapami. Pracownicy i studenci będą mogli ponownie zakwaterować się w akademikach, ale na zmienionych warunkach.