Policja szuka złodzieja perfum ze sklepu w Zielonych Arkadach [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 3 wrz 14:52 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają osobę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Rok szkolny oficjalnie rozpoczęty [ZDJĘCIA]

Redaktor | 2 wrz 16:13 Im więcej zdobędziecie wiedzy, umiejętności, kompetencji, tym później w życiu przez kilkadziesiąt lat będziecie to wykorzystywać – mówił prezydent Rafał Bruski do młodzieży w czasie miejskiej inauguracji roku szkolnego 2019/20 w VII Liceum Ogólnokształcącym.

Dęby wygrały drugi mecz w walce o awans do finału

Redaktor | 2 wrz 13:47 Po dramatycznej końcówce meczu KWK Construction Dęby Osielsko odniosły drugie zwycięstwo nad Silesią Rybnik 8:7 i w półfinałach play-off Ekstraligi prowadzą 2-0 w serii do trzech zwycięstw. Trzeci i ewentualnie czwarty mecz za tydzień w Rybniku.

Burza krąży wokół Bydgoszczy [RADAR]

Redaktor | 1 wrz 21:20 W Bydgoszczy już widać błyskawice. - W Nakle leje - informują nas czytelnicy. IMGW wydał ostrzeżenie o burzach z gradem dla całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Kajakarze świętowali i bili nowy rekord [ZDJĘCIA]

Redaktor | 1 wrz 10:53 Międzynarodowy Dzień Kajakarza KAYAKMANIA na stałe wpisał się już w kalendarz imprez na Brdzie. W ubiegłym roku uczestnicy pobili Rekord Guinnessa w Bydgoskiej Paradzie Kajakowej. W tym roku mierzyli się z rekordem Polski.

Dęby są na dobrej drodze do finału Ekstraligi

Redaktor | 1 wrz 10:05 Baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko wygrali pierwszy mecz półfinałowy play-off Ekstraligi z Silesią Rybnik 14:4. Mecz został zakończony w VIII rundzie wskutek 10-punktowej przewagi zespołu gospodarzy. W półfinałowej rywalizacji do trzech zwycięstw zespół z Osielska prowadzi 1-0.

Obejrzyj film o niemieckiej zbrodni w Karolewie [ZAPROSZENIE]

Redaktor | 31 sie 11:40 W sobotę (31 sierpnia) Fundacja „Będziem Polakami” zaprasza na spotkanie w ramach obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. W Domu Jubileuszowym Jana Pawła II przy ul. Bołtucia 7 odbędzie się projekcja filmu „Zbrodnia Pomorska. Karolewo 1939", a potem dyskusja przedstawicieli różnych kościołów o wydarzeniach 1939 roku.