Przyjdź na Mazowiecką i sprzedaj niepotrzebne rzeczy

Redaktor | 12 kwi 14:24 Wyprzedaż garażowa z charytatywnym akcentem odbędzie się już w sobotę (13 kwietnia) o godz. 10.00. Sprzedać niepotrzebne rzeczy i wyszukać coś dla siebie będzie można przy ul. Mazowieckiej 29 w Bydgoszczy.

Konfederacja rejestruje kandydatów

Redaktor | 12 kwi 13:44 Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja (KORWiN, Braun, Liroy, Narodowcy, FdR) zgłosił dzisiaj (12 kwietnia) do rejestracji listę kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Pod listami zebrano 15 299 podpisów.

Pierwszy Wielkanocny Targ Rzemiosła przy Jezuickiej

Redaktor | 12 kwi 11:30 Stowarzyszenie Pracownia zaprasza na Wielkanocny Targ Rzemiosła, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (14 kwietnia). Do kupienia m.in. świąteczne ozdoby, wianki i świeczniki. Będzie można też wykonać własne dekoracje.

Pracownik szpitala wojskowego brał łapówki. Wkroczyło CBA

Redaktor | 12 kwi 10:38 Agenci bydgoskiej Delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego we współpracy z miejscowym Oddziałem Żandarmerii Wojskowej zatrzymali pracownika szpitala wojskowego w Bydgoszczy. Mężczyzna był jedną z osób odpowiedzialnych za przygotowanie i przeprowadzenie zamówień publicznych. Został zatrzymany chwilę po przyjęciu 20 tys. zł łapówki.

Dużo kasy na praktyki zawodowe dla bydgoskich uczniów

Redaktor | 11 kwi 19:41 Ponad dwa tysiące uczniów szkół zawodowych województwa kujawsko-pomorskiego skorzysta ze stypendiów stażowych w ramach wakacyjnych praktyk organizowanych we współpracy z firmami i przedsiębiorstwami. Ponad 4,3 miliona złotych trafi na realizację bydgoskiego projektu „Dzisiaj staż, jutro praca”.

Pesa dostarczy kolejne tramwaje do Kijowa

Redaktor | 11 kwi 18:18 Umowa pomiędzy PESA Bydgoszcz SA a Kijevpastrans zakłada dostawę kolejnych 10 tramwajów typu Fokstrot, które od poprzednich różnić się będą możliwością jazdy wielokrotnej. Pozwoli to zarówno na przewóz większej liczby pasażerów w szczycie, jak i wykorzystanie pojazdów niezależnie przy mniejszych potokach pasażerskich. Pierwsze tramwaje trafią do Kijowa jeszcze w tym roku.

Zapowiada się ciekawy weekend w Ostromecku

Redaktor | 11 kwi 13:27 Ozdoby wielkanocne, ceramikę, palmy, oryginalną biżuterię, filcowe ozdoby - wszystko to będzie można kupić podczas świątecznego jarmarku w Pałacu Nowym w Ostromecku.

Uczniowie pochwalili się wiedzą o Kazimierzu Wielkim

Redaktor | 11 kwi 12:13 Na pytania z historii i polityki odpowiadali uczestnicy finału XII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach organizowanego przez UKW. Laureaci otrzymali m.in. indeksy na wybrane kierunki humanistyczne i społeczne.

Rulexit – senator Rulewski opuszcza klub Platformy Obywatelskiej

Redaktor | 11 kwi 09:40 Nie mogę nosić ulotki za panem posłem Januszem Zemke. Funkcjonariusze PZPR przemycają do Koalicji Europejskiej wartości, których kiedyś wytrwale bronili – senator Jan Rulewski tak tłumaczył swoją decyzję na antenie programu „Graffiti” w Polsat News.

Karambol w Świętem - policja ujawnia zdjęcia i ostrzega

Redaktor | 11 kwi 08:24 Dwaj kierowcy ciężarowych scanii jadąc krajową 5 w stronę Gdańska najechali na poprzedzające pojazdy. Uszkodzonych zostało w sumie sześć samochodów. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Policjanci apelują do kierowców o ostrożność.

Kukiz’15 zarejestrował listę w eurowyborach [WIDEO]

Redaktor | 11 kwi 08:16 KWW Kukiz’`15 jako pierwszy komitet w naszym województwie złożył wymagane prawem podpisy i listę kandydatów do Parlamentu Europejskiego w okręgu nr 2 obejmującym woj. kujawsko-pomorskie – poinformował poseł Paweł Skutecki.