Atrakcje ostatniego weekendu wakacji [LISTA WYDARZEŃ]

Redaktor | 30 sie 20:08 Koncerty, seanse filmowe, Kayakmania na Wyspie Młyńskiej, Jarmark Kujawsko-Pomorski w Myślęcinku i wiele innych atrakcji czeka w ostatni weekend wakacji. Zobacz, co ciekawego wydarzy się w Bydgoszczy.

80 lat od wybuchu II wojny światowej [HARMONOGRAM OBCHODÓW]

Redaktor | 30 sie 09:05 W ramach upamiętnienia 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej zaplanowano w Bydgoszczy m.in. koncert „Missa pro pace” w Filharmonii Pomorskiej, seanse filmowe na Starym Rynku, lekcje historii w Archiwum Państwowym w Bydgoszczy.

Czwarta wyprzedaż garażowa na Miedzyniu. Już w najbliższą sobotę

Redaktor | 30 sie 06:57 Kolejna edycja wyprzedaży garażowej na Miedzyniu odbędzie się w sobotę (31 sierpnia). Swoje skarby wystawi na sprzedaż ponad 120 wystawców. Podczas wyprzedaży do nabycia będą m.in. płyty winylowe, sprzęt agd i rtv, odzież, obuwie i różnego rodzaju bibeloty.

Chemik dogonił lidera [IV LIGA]

Redaktor | 29 sie 22:29 W czwartkowym (29 sierpnia) meczu IV ligi piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz wygrali z Orlętami Aleksandrów Kujawski 3:1. Podopieczni Piotra Gruszki najlepiej grali na początku spotkania.

Działacze opozycji w PRL bronią radnego Frelichowskiego

Redaktor | 29 sie 17:39 Pod koniec lipca tego roku radny miasta Bydgoszczy i przewodniczący Klubu „Gazety Polskiej” Krystian Frelichowski zamieścił na swojej facebookowej stronie wpis zachęcający do zakupu „Gazety Polskiej” z dołączoną naklejką „strefa wolna od LGBT”. Już kilka dni później groziło mu za to wydalenie ze Szkoły Podstawowej w Złejwsi Wielkiej, gdzie pracuje.

Atrakcje na Brdzie. Kayakmania w Bydgoszczy

Redaktor | 29 sie 09:57 Mnóstwo atrakcji na Wyspie Młyńskiej czekać będzie na miłośników sportów wodnych. Z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Kajakarza w Bydgoszczy w dniach 30 sierpnia- 1 września odbędzie się trzecia edycja Kayakmanii.