Miejskiego becikowego w Bydgoszczy nie będzie

Redaktor | 19 gru 15:07 18 grudnia na sesji Rady Miasta Bydgoszczy uchylono uchwałę o jednorazowej pomocy finansowej z tytułu urodzenia dziecka. Nowe rozporządzenie ma wejść w życie po 14 dniach od ogłoszenia uchwały.

Pesa podbija rynki wschodnie. Teraz – Białoruś

Redaktor | 19 gru 14:26 Od 8 grudnia na trasie Mińsk-Witebsk jeżdżą nowe spalinowe zespoły trakcyjne (DMU) Pesa 760M. Obsługują przewozy w klasie biznes. To nie jest ostatnie słowo Pesy w sprawie dostaw na tamtejszy rynek.

Radni PiS proponują, jak obniżyć ceny za odbiór śmieci

Redaktor | 17 gru 17:30 We wtorek (17 grudnia) radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencje prasową, na której ogłosili swoje pomysły w sprawie obniżenia planowanych wysokich cen za odbiór odpadów od mieszkańców Bydgoszczy. Propozycje zgłoszą na najbliższej sesji Rady Miasta.

Pożegnanie Józefa Bońka [ZDJĘCIA]

Redaktor | 14 gru 20:09 Na cmentarzu przy ul. Tańskich w sobotę (14 grudnia) odbył się pogrzeb Józefa Bońka, byłego piłkarza Polonii Bydgoszcz, ojca Zbigniewa Bońka.

Sobota z paszportami w Urzędzie Wojewódzkim

Redaktor | 13 gru 16:15 W najbliższą sobotę, 14 grudnia, Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki organizuje „Sobotę z paszportami”. Mieszkańcy mogą w tym dniu złożyć wnioski paszportowe w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku i Grudziądzu.

Sukces akcji pomocowych Stowarzyszenia „Dzięki Wam” i bydgoskich szkół [ZDJĘCIA]

Redaktor | 13 gru 15:53 Myśleliśmy, że będzie około 100 paczek, a było ich 250. Przekazaliśmy 4 tony odzieży dla potrzebujących, 28 wózków dziecięcych, 5 wózków inwalidzkich, lodówki, pralki, telewizory. Zaczęliśmy piętnasty remont domu u osób potrzebujących - o sukcesach akcji pomocowych stowarzyszenia „Dzięki Wam” opowiedziano w piątek (13 grudnia).