Dziewiąta rocznica katastrofy smoleńskiej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 10 kwi 11:13 Na cmentarzu parafii pw. Józefa Rzemieślnika wojewoda Mikołaj Bogdanowicz złożył kwiaty na grobie tłumacza prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Aleksandra Fedorowicza, który zginął w katastrofie smoleńskiej 10 kwietnia 2010 r.

Darmowe bilety na koncert urodzinowy Bydgoszczy

Redaktor | 9 kwi 18:20 Z okazji 673. urodzin Bydgoszczy miasto zaprasza na uroczysty koncert w Filharmonii Pomorskiej. 17 kwietnia wystąpi polskie trio wokalne Tre Voci. Darmowe bilety dla mieszkańców do odbioru 10 kwietnia w FP - informuje ratusz.

Egzamin wszędzie w terminie? Są szanse

mk | 9 kwi 16:58 Przed środowym (10 kwietnia) początkiem egzaminów gimnazjalnych w kuratorium praca wre. Przez cały dzień starano się kompletować zespoły egzaminacyjne.

Spór o wystawę smoleńską. Posłowie PO donoszą do prokuratury

Redaktor | 8 kwi 17:40 Wystawa zdjęć z wydarzeń po katastrofie smoleńskiej pt. „To nie reszka, to Polska” wywołała ostrą reakcję posłów Platformy Obywatelskiej. - Składamy zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa - oświadczył Krzysztof Brejza, na konferencji przed Kuajwsko-Pomorskim Urzędem Wojewódzkim.

Informatyk potrzebny od zaraz. UKW prowadzi rekrutację

Redaktor | 8 kwi 16:25 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy poszukuje kandydatów do pracy w Dziale Informatyzacji, na stanowsko związane z administracyjną obsługą systemu ERP oraz innych systemów zarządzania uczelnią.

Zamknięta kładka kolejowa nad Brdą: remontu nie będzie?

mk | 8 kwi 13:01 Zamknięcie mostu łączącego ul. Czarna Droga i Zygmunta Augusta było interpretowane jak pierwszy zwiastun remontu. Na to się jednak na razie nie zapowiada. Przejście stało się kością niezgody między bydgoskimi drogowcami a PKP.