Zrobi się kolorowo od kapeluszy. W niedzielę pochód

Redaktor | 6 cze 16:23 Już po raz 11. w niedzielę (9 czerwca) bydgoscy seniorzy przejdą ulicami miasta w barwnym Marszu Kapeluszowym. Tego samego dnia na Wyspie Młyńskiej odbędzie się XIX Ogólnopolski Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów „Babie Lato” 2019.

Noc7Cudów już w sobotę u duchaczy

Redaktor | 6 cze 11:55 Całonocne czuwanie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego odbędzie się z soboty na niedzielę (8-9 czerwca) w kościele Zgromadzenia Ducha Świętego. „Noc7Cudów” od wielu miesięcy przygotowują ojcowie duchacze oraz ponad sto zaprzyjaźnionych z nimi osób świeckich.

Budowa drogi S5 w toku [ZDJĘCIA]

Redaktor | 5 cze 17:33 Na budowie trasy S5 trwają intensywne prace. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prezentuje zdjęcia z placu budowy.

Dwie oferty na remont dachu bydgoskiej Łuczniczki

Redaktor | 5 cze 11:13 Do modernizacji pokrycia przeciakającego dachu Hali Sportowo-Widowiskowej„Łuczniczka” zgłosiło się dwóch wykonawców. Tym razem jedna z ofert jest bliska kwocie, jaką na remont chce przeznaczyć ratusz.

Policja ostrzega, uważajcie na fałszywe wiadomości [KOMUNIAKT]

Redaktor | 5 cze 07:59 W związku z pojawiającymi się telefonami i wiadomościami od obywateli o otrzymywanych wiadomościach wysyłanych rzekomo przez funkcjonariuszy policji informujemy, że Polska Policja w przesyłanych, drogą elektroniczną, wiadomościach, nigdy nie wysyła żadnych linków do stron, czy też spakowanych plików, które odbiorca powinien sam rozpakować.

Będzie smacznie, kolorowo i wesoło. Jarmark Świętojański tuż tuż

Redaktor | 5 cze 07:43 W najbliższą niedzielę (9 czerwca) Wyspa Młyńska zamieni się w barwny targ, na którym zagości ponad setka wystawców z Kujawy, Kaszub, Pałuk i innych regionów Polski. Będzie można kupić rękodzieło, posmakować regionalnych przysmaków i podziwiać występy ludowych zespołów.

Trwa konferencja bibliotekoznawców na UKW [ZAPROSZENIE]

Redaktor | 4 cze 12:03 Zakład Informacji Naukowej UKW w Bydgoszczy zaprasza do udziału w II Międzynarodowej Konferencji Naukowej Wokół Paula Ladewiga i jego „Katechizmu biblioteki”. Konferencja rozpoczęła się poniedziałek (3 czerwca).