Operetkowe widowisko zapewnili przy Potopie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 24 sie 23:30 Słynne melodie z „Księżniczki Czardasza”, „My Fair Lady” czy „Carmen” usłyszeli w sobotę (24 sierpnia) słuchacze zgromadzeni przy Fontannie Potop. W świat operetki i musicalu zabrał ich zespół Artes Ensemble.

Gowin w Bydgoszczy polecał swojego kandydata

Redaktor | 24 sie 11:41 Do głosowania na startującego z listy Prawa i Sprawiedliwości Marcina Wrońskiego, kandydata Porozumienia do Sejmu, zachęcał przy okazji wizyty w Bydgoszczy wicepremier Jarosław Gowin.

Prywatny arsenał zlikwidowali policjanci [WIDEO, ZDJĘCIA]

Redaktor | 24 sie 10:23 Składowisko broni, amunicji i trotylu zgromadzone przez 57-latka spod Wąbrzeźna wprawiło w osłupienie policjantów. Postawiło także „na nogi" saperów z jednostki wojskowej. Ostatecznie mężczyzna usłyszał zarzuty i został aresztowany.

Dziennikarz zamieszany w machlojki z fakturami?

Redaktor | 23 sie 21:27 Marcin Kowalski - były dziennikarz „Gazety Wyborczej”, felietonista portalu metropoliabydgoska.pl, a także pijarowiec bydgoskiego ratusza i bydgoskich spółek komunalnych, jest jedną z osób, u których CBA przeprowadziło przeszukania w związku z aferą fakturową w inowrocławskim ratuszu – podaje Polskie Radio PiK

Plac zabaw już jest, ale pieniędzy brakuje. Wiatrak prosi o pomoc

Redaktor | 22 sie 08:51 Przy Domu Jubileuszowym Jana Pawła II w bydgoskim Fordonie trwa budowa placu zabaw. Fundacja „Wiatrak” zwraca się do mieszkańców z prośbą o wsparcie zbiórki pieniędzy na sfinalizowanie płatności. I dodaje, że podziękowaniem z pewnością będzie szczęście i uśmiech dzieci. 

Czwartkowy wieczór na wesoło z kabaretem Jurki

Redaktor | 20 sie 11:27 W czwartek (22 sierpnia) odbędzie się już ostatni w te wakacje „Wieczór z kabaretem”. Bydgoską publiczność w amfiteatrze nad Brdą bawić będzie tym razem Kabaret Jurki.

Kandydaci PiS: Ruszamy po kolejną kadencję

Redaktor | 19 sie 17:28 Na parkingu przed Artego Areną kandydaci PiS do parlamentu przedstawili hasło kampanii: „Dobry czas dla Polski”. – To właściwa puenta działań, które Prawo i Sprawiedliwość podejmowało przez te cztery lata – mówił poseł Tomasz Latos.