Wydarzenia 7 wrz 2018 | Redaktor
Wymyśl imię dla rysia i zgarnij karnet na mistrzostwa

źródło: materiały organizatorów

Organizatorzy Drużynowych Mistrzostw Europy w lekkoatletyce zaprezentowali maskotkę zawodów – rysia. Jednak zwierzak nie ma jeszcze imienia. W związku z tym organizowany jest konkurs, w którym można wygrać karnet na całe mistrzostwa.

W przyszłym roku w dniach 9-11 sierpnia odbędą się w Bydgoszczy Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Maskotką promująca zawody został ryś, jednak nie ma on jeszcze imienia. W związku z tym organizowany jest konkurs.

Każdy z uczestników konkursu może zgłosić trzy propozycje imienia. Zwycięzca otrzyma dwa jednoosobowe karnety na całe mistrzostwa, plecak oraz pamiątkową koszulkę z logo DME. Kolejne dwie osoby wytypowane przez komisję konkursową otrzymają po dwa jednoosobowe karnety.

Dodatkowo nagrody otrzymają osoby, które oddadzą głos na jedną z trzech wybranych propozycji imienia. Wśród nich zostanie rozlosowanych dziesięć koszulek Drużynowych Mistrzostw Europy.

Konkurs trwa do 20 września, a cztery dni później przedstawione zostaną trzy najlepsze propozycje imienia dla maskotki. Zgłoszenia można nadsyłać na adres konkurs@bydgoszcz2019.pl.

Głosowanie odbędzie się na stronie internetowej mistrzostw pod adresem www.bydgoszcz2019.pl.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor