Pogoda w Bydgoszczy 13 wrz 2019 | Redaktor
Front chłodny nadchodzi znad morza [POGODA]

Skandynawia, Polska, północne Niemcy i Rosja, oraz Półwysep Iberyjski są pod wpływem układów niskiego ciśnienia.

Przed zmianą. Od jutra deszcze [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:28

Jeszcze jeden ciepły i pogodny dzień [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:25

Są to niże „Dorian" i „Gabriele” nad północną Skandynawią i „Ignaz” nad Atlantykiem. Pozostałe obszary Europy będą pod wpływem rozległego wyżu znad Irlandii, który Niemcy nazwali „Gaia”, a łączy on się nad południową Polską z wyżem znad Ukrainy — „Friederike”. Dziś nad obszar Polski nasunie się zatoka niżu znad Skandynawii z chłodnym frontem atmosferycznym. Początkowo będziemy w dość ciepłym powietrzu polarnym morskim, za frontem zacznie napływać chłodniejsze powietrze.

W Bydgoszczy przewidywane jest dziś zachmurzenie umiarkowane i duże. Wystąpią przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie około 21 stopni, po południu spadnie do 18 – 19. Wiatr przeważnie umiarkowany, zachodni i północno-zachodni.  

Jutro zachmurzenie umiarkowane i duże, miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 17 – 18 stopni. Wiatr przeważnie umiarkowany, północno-zachodni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.18, a zajdzie o 19.08. Dzień będzie trwał 12 godzin i 50 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor