Pogoda w Bydgoszczy 13 sty 06:53 | Redaktor
Po słonecznej niedzieli, mżysty poniedziałek [POGODA]

Nad Atlantykiem, słusznie zwanym kuchnią pogody, zalegają trzy wielkie niże: „Elisa”, „Fenja” i „Gerline”. Nad Bałkanami utrzymuje się jeszcze wyż „Christian”.

Przed zmianą. Od jutra deszcze [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:28

Jeszcze jeden ciepły i pogodny dzień [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:25

Z zachodu napływa nieco chłodniejsze powietrze polarne morskie, choć wkrótce kierunek napływu zmieni się znów na południowy i — jak już zapowiadaliśmy — przyjdzie temperatura rzędu 10 stopni, ale na to, jak się okazuje, musimy poczekać do środy. 

Na razie spodziewane jest w Bydgoszczy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i mogą się zdarzyć słabe opady deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna wyniesie dziś około 6 stopni. Wiatr początkowo będzie umiarkowany, porywisty, w drugiej połowie dnia słabnący, zachodni i południowo–zachodni.

W nocy mogą zdarzyć się rozpogodzenia, podczas których dojdzie do przymrozków. Pomiędzy tymi epizodami moze też padać słaby deszcz, co lokalnie może spowodować śliskość jezdni i chodników. Wiatr zacznie skręcać na południowy.

Jutro nadal zachmurzenie będzie umiarkowane i duże, z możliwymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami, zwłaszcza przed południem. W ciągu dnia stopniowo nadchodzić będą z północnego zachodu ku centrum kraju opady kolejnego słabego deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie 7 stopni. Wiatr ma być słaby i umiarkowany, południowy i południowo-zachodni. 

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.55, a zajdzie o 15.57. Dzień będzie trwał 8 godzin i 1 minutę. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor