Pogoda w Bydgoszczy 12 sty 08:16 | Redaktor
Przebłysk słońca wśród jesiennej zimy [POGODA]

Nadal nie widać w układzie atmofery żadnych oznak, które świadczyłyby o nachodzącej prawdziwej zimie

Przed zmianą. Od jutra deszcze [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:28

Jeszcze jeden ciepły i pogodny dzień [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:25

Będziemy dzisiaj w strefie przejściowej, między rozległym i głębokim wieloośrodkowym niżem atlantyckim „Elisa”, Którego główne centrum znajduje się w rejonie Islandii, a słabnącym klinem wyżu „Christian” który łączy się siodłem z wyżem znad Azorów. Spadać będzie ciśnienie, a wzrastać będzie prędkość i porywistość wiatru

Dzisiaj zobaczymy nieco więcej Słońca niż w ostatnich, deszczowych dniach. Po południu lub wieczorem jednak zachmurzenie będzie wzrastać do dużego aż do wystąpienia słabych opadów deszczu. Nadal jednak będzie ciepło jak na tę porę roku. Temperatura maksymalna wyniesie dziś w Bydgoszczy około 5 stopni. Wiatr ma być umiarkowany, południowo zachodni.

Szeroka na kilkaset kilometrów strefa frontowa zaczęła już od wczoraj obejmować północno zachodnią część kraju, słabe przelotne opady wystąpią na tym froncie i dojdą do nas w nocy i jutro.

Poniedziałek będzie pochmurny, z temperaturą około 6 stopni. Wtorek i środa mają być znów cieplejsze. We wtorek spodziewamy się około 7 stopni, w środę — nawet 10. 

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.56, a zajdzie o 15.55. Dzień będzie trwał 7 godzin i 59 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor