Tragedia. Zginęli młodzi bydgoszczanie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 3 mar 2019 Tragiczny bilans wypadku w Pląchotach pod Golubiem Dobrzyniem. W wypadku auta osobowego z ciężarówką na miejscu zginął 24-letni mężczyzna, a drugi, 23-letni zmarł w szpitalu – podaje policja.

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 15

Redaktor | 2 mar 2019 Jedna osoba zginęła, a dwie w stanie krytycznym i dwie mniej poszkodowane zostały dowiezione do szpitala po wypadku ciężarówki z autem osobowym w okolicy miejscowości Wrocki – informuje Ratownictwo Medyczne Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego.

Nalot CBŚ na narkotykowe zagłębie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 2 mar 2019 Półtora kilograma narkotyków ujawnili na terenie gminy Sępólno Krajeńskie funkcjonariusze z Zarządu Centralnego Biura Śledczego Policji w Olsztynie oraz miejscowi policjanci. W wyniku akcji zatrzymano trzech młodych mężczyzn.

Pijana kobieta z małym dzieckiem przyłapana na spacerze

Redaktor | 1 mar 2019 Nieodpowiedzialnością wykazała się matka, która opiekując się swoim dziewięciomiesięczną córką była pijana. Idącą chwiejnym krokiem i pchającą wózek z córką zauważyli przechodnie, którzy natychmiast powiadomili koronowskich policjantów.

Tragiczny wypadek pod Świeciem [ZDJĘCIA]

Redaktor | 1 mar 2019 Na drodze krajowej nr 5C w Świeciu doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku zderzenia forda z ciężarówką zginął 27-letni kierujący osobowym autem, a dwoje pozostałych uczestników zdarzenia trafiło do szpitali. Śledztwo prowadzone w tej sprawie pod nadzorem prokuratora wyjaśni przyczyny i okoliczności tej tragedii.

Zaginęła kobieta. Policja prosi o pomoc

Redaktor | 28 lut 2019 Komisariat Policji Bydgoszcz Fordon poszukuje Urszuli Sławińskiej-Charszlak lat 49, która w dniu 27 lutego 2019 r. po badaniu neurologicznym w Szpitalu im. Jurasza w Bydgoszczy oddaliła się w nieznanym kierunku, nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie skontaktowała się z rodziną.

Diler wpadł w Fordonie z narkotykami. Trafił do aresztu [WIDEO]

Redaktor | 25 lut 2019 Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej bydgoskiej komendy zatrzymali mieszkańca Fordonu podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz ich udzielania. W jego mieszkaniu zabezpieczyli marihuanę, z której można by było zrobić blisko 160 porcji narkotyków. Decyzją sądu został aresztowany na miesiąc.