Kierowcy i piesi w oku policyjnej kamery

Redaktor | 15 lut 2019 Do działań mających zwiększyć bezpieczeństwo na drodze policja wykorzystuje m.in. mobilne centrum monitoringu. Tym razem mundurowi z pomocą kamer rozliczali pieszych i kierowców, którzy łamali przepisy w rejonie ul. Glinki.

Lewy tytoń zabezpieczony przez policjantów z Fordonu

Redaktor | 13 lut 2019 20 worków strunowych tytoniu bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli policjanci z fordońskiego komisariatu w samochodzie 23-latka zatrzymanego do kontroli drogowej. Teraz mężczyzna odpowie za swój czyn z kodeksu karnego skarbowego, gdyż swym działaniem uszczuplił dochody Skarbu Państwa. Na tym jednak nie koniec.

Narkotyki trzymał w mieszkaniu w Białych Błotach

Redaktor | 13 lut 2019 Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wspólnie z policjantami z Białych Błot zatrzymali 28-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jego mieszkaniu zabezpieczyli marihuanę, kokainę, metaamfetaminę oraz tabletki ekstazy.

Śmiertelny wypadek pod Brześciem Kujawskim. Zginął pieszy

Redaktor | 11 lut 2019 Policjanci z Włocławka pod nadzorem prokuratora prowadzą postępowanie w sprawie śmiertelnego wypadku, do którego doszło w piątek (8 lutego) w Wolicach. Na leżącego częściowo na drodze i poboczu mężczyznę najechało renault. Trafił do szpitala, na drugi dzień zmarł.

Sfingował kradzież mercedesa za sto tysięcy złotych

Redaktor | 11 lut 2019 Policjanci z Radziejowa zatrzymali mężczyznę, który zgłosił kradzież mercedesa wartego sto tys. złotych. W trakcie dochodzenia ustalili, że do kradzieży nie doszło. Mężczyźnie grozi do ośmiu lat więzienia.

Szukał skarbów, trafi na ławę oskarżonych [ZDJĘCIA]

Redaktor | 11 lut 2019 Nawet do dwóch lat pozbawienia wolności grozi 45-latkowi, który bez pozwolenia poszukiwał ukrytych w ziemi lub porzuconych zabytków. Mężczyzna używał do tego celu dwóch elektronicznych detektorów. Teraz czeka go proces w sądzie.

Amunicję i narkotyki trzymał w mieszkaniu

Redaktor | 10 lut 2019 Nakielscy kryminalni zatrzymali mieszkańca gminy Sadki, u którego w mieszkaniu znaleźli narkotyki oraz prawie 200 sztuk amunicji. Podejrzany już usłyszał zarzuty, a o jego losie zdecyduje sąd. 23-latkowi grozi kara nawet do ośmiu lat więzienia.