Dostawca pizzy pod wpływem narkotyków

Redaktor | 8 lut 2019 Zdecydowana interwencja świadka być może zapobiegła tragedii. Mężczyzna zauważył na skrzyżowaniu dziwnie zachowującego się kierowcę. Zabrał mu kluczyki i powiadomił policjantów z bydgoskiego Szwederowa. Funkcjonariusze znaleźli przy kierowcy MDMA (Ecstasy). Pogotowie zabrało 33-latka do szpitala. Wstępne badanie krwi potwierdziło, że w jego organizmie znajdowały się zakazane...

Policjant z Wąbrzeźna uratował życie 86-latki

Redaktor | 7 lut 2019 Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej z Ryńska poinformowali policjantów, że nie mogą skontaktować się z jedną ze swoich podopiecznych. Policjant, który przyjechał na miejsce, zauważył przez okno ślady krwi na podłodze. Dzięki jego szybkiej i zdecydowanej reakcji seniorka żyje.

Jazdę na czerwonym „poprawił” łapówką

Redaktor | 5 lut 2019 Patrol z bydgoskiego Śródmieścia legitymował kierowcę, który przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Konsekwencji chciał uniknąć, oferując łapówkę.

Tankował paliwo i nie płacił. Do tego jeździł mimo zakazu sądowego

Redaktor | 4 lut 2019 Policjanci z Białych Błot ustalili i zatrzymali mężczyznę, który wielokrotnie kierował samochodem pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych wydanego przez sąd. Dodatkowo wyszły na jaw dokonane przez niego kradzieże paliwa na stacjach w Bydgoszczy i nie tylko. Sprawca po zatankowaniu paliwa odjeżdżał nie płacąc należności.

Zaginął mieszkaniec Miedzynia [KOMUNIKAT]

Redaktor | 2 lut 2019 Komisariat Policji Bydgoszcz Błonie poszukuje Mariusza Ochęduszko lat 31, który 29 stycznia 2019 r. oddalił się z miejsca zamieszkania na osiedlu Miedzyń i środkami komunikacji miejskiej udał się w kierunku Fordonu.

Rodzinny biznes. Ojciec i syn zamieszani w narkotyki

Redaktor | 30 sty 2019 Policjanci z bydgoskiego wydziału narkotykowego zatrzymali ojca i syna podejrzanych o posiadanie narkotyków. Obaj wpadli na terenie firmy. 49-latek posiadał małe ilości narkotyków. Natomiast jego 31-letni syn usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości marihuany i amfetaminy.

Amfetamina w mieszkaniu na Błoniu

Redaktor | 29 sty 2019 Bydgoszczanin podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie. W mieszkaniu 32-latka policjanci znaleźli blisko pół kilograma amfetaminy. Teraz może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Terroryzował klientów baru. Po pijaku z siekierą

Redaktor | 28 sty 2019 Policjanci z bydgoskiego oddziału prewencji zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. 22-latek terroryzował klientów baru. Jednej z osób, grożąc siekierą, zabrał torebkę z pieniędzmi.

Grafficiarz usłyszał 19 zarzutów

Redaktor | 27 sty 2019 Do pięciu pozbawienia wolności grozi 17-latkowi, który jest podejrzany o liczne uszkodzenia mienia na terenie Żnina. Sprawca sprayem wykonał napisy, niszcząc głównie elewacje budynków. Jego zachowanie oceni sąd.

Pościg za piratem drogowym. Udany [WIDEO]

Redaktor | 26 sty 2019 Bydgoscy policjanci ogniwa ruchu drogowego namierzyli kierowcę mercedesa, który dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość na obszarze zabudowanym. Funkcjonariusze zarejestrowali wykroczenie policyjnym wideorejestratorem. Mężczyzna stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem karnym.