POLICJA 997 10 sty 09:20 | Redaktor
Narkotyki w mieszkaniu na Wyżynach [ZDJĘCIA]

fot. KWP w Bydgoszczy

10 lat więzienia grozi mieszkańcowi bydgoskich Wyżyn, w którego mieszkaniu policjanci znaleźli marihuanę, wagę elektroniczną i 10 tys. złotych w gotówce. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Do wytypowanego mieszkania kryminalni z Wydziału Narkotykowego i Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji weszli we wtorek (7 stycznia). Z ich ustaleń wynikało, że jeden z domowników może posiadać i rozprowadzać narkotyki. Przeszukanie to potwierdziło - znaleziono pojemniki z zielonym suszem. Wstępne badania wykazało, że jest nim marihuana.

Policjanci z komendy miejskiej zabezpieczyli też elektroniczną wagę i gotówkę, ponad 10 tysięcy złotych. Do sprawy zatrzymali 21-letniego mężczyznę. 

fot. KWP w Bydgoszczy

- Dalej sprawą zajęli się śledczy z bydgoskich Wyżyn. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za które grozi do 10 lat pozbawienia wolności - informuje w komunikacie kom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego KWP Bydgoszcz.

fot. KWP w Bydgoszczy

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor