Pobili go, okradli i zostawili nieprzytomnego na brzegu Brdy

Redaktor | 16 sty 2019 Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie sprawcy rozboju, którzy dotkliwie pobili i okradli bydgoszczanina i pozostawili go na brzegu rzeki. Jego oprawcy zostali ustaleni i zatrzymani przez policjantów z bydgoskich Wyżyn.

Dwóch mężczyzn zginęło w pożarze w Mogilnie

Redaktor | 15 sty 2019 Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru domu jednorodzinnego w gminie Dąbrowa w powiecie mogileńskim. Zginęło w nim dwóch mężczyzn.

Szukają świadków wypadku w Fordonie

Redaktor | 12 sty 2019 Policjanci z komisariatu w bydgoskim Fordonie prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego zaistniałego w dniu 7 stycznia 2019 r. około godz. 16:36 przy ul. Rataja w Bydgoszczy.

Pirat drogowy gnał Fordońską. Stracił prawo jazdy [WIDEO]

Redaktor | 11 sty 2019 Policjanci z bydgoskiego wydziału ruchu drogowego namierzyli volkswagena, który znacznie przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Wykroczenie zarejestrowali wideorejestratorem. Kierowca stracił prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.

Dopalacze trzymał w mieszkaniu

Redaktor | 11 sty 2019 Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 23-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków psychoaktywnych tzw. „dopalaczy”. Policjanci zabezpieczyli u niego niemal 400 gramów tego rodzaju środków psychoaktywnych. Mężczyzna odpowie za posiadanie substancji zabronionych

Serce dotarło na czas

Redaktor | 10 sty 2019 Policjanci z bydgoskiej „drogówki’ zapewnili transport zespołu transplantologów z sercem na bydgoskie lotnisko. W tej sytuacji liczyła się każda minuta, gdyż serce musiało dotrzeć do Zabrza w ciągu trzech godzin. Dzięki pomocy funkcjonariuszy serce dotarło na czas do pacjenta w  Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

Zapaliła się lodówka [ZDJĘCIA]

Redaktor | 9 sty 2019 W mieszkaniu na pierwszym piętrze budynku przy ul. Sułkowskiego 38 na osiedlu Leśnym zapaliła się dzisiaj wieczorem (9 stycznia) lodówka.

Podglądali pieszych i kierowców [ZDJĘCIA]

Redaktor | 9 sty 2019 Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego bydgoskiej komendy obserwowali zachowanie pieszych i kierujących przy ulicy Glinki w Bydgoszczy. Do działań wykorzystali Mobilne Centrum Monitoringu. Policyjne kamery namierzały tych, którzy łamali przepisy ruchu drogowego.

Archiwum X szuka świadków zbrodni sprzed 21 lat

Redaktor | 9 sty 2019 W październiku 1997 roku w niewielkiej miejscowości Łagiewniki, w powiecie włocławskim, doszło do szokującej zbrodni. Dokonano zabójstwa starszej kobiety 76-letniej Stanisławy Rybki. Do dzisiaj nikt za to nie odpowiedział. Do sprawy tej wrócili policjanci z Archiwum X Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy. Może wiesz coś, co może pomóc?