Siatkówka 12 sty 2019 | Redaktor

Bydgoskie siatkarki przegrały w Policach z Chemikiem 0:3. To druga w tym sezonie porażka z mistrzem Polski.

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz jest rewelacją tegorocznych rozgrywek ligowych. Niestety, w meczach z mistrzem Polski nie udało się bydgoszczankom urwać choćby seta. W drugiej kolejce tego sezonu przegrały w Łuczniczce 0:3. Podobnie było w sobotę (12 stycznia) w Policach. Najbliższe powodzenia były w pierwszym secie, gdy w końcówce prowadziły, ale nie udało się utrzymać przewagi i ostatecznie uległy 23:25. Pozostałe partie bydgoskie siatkarki przegrały do 19 i do 21.

Następny mecz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz zagra w Łuczniczce w środę (16 stycznia, godz. 18.00) z Developres SkyRes Rzeszów.