Sport 4 maj 22:25 | Redaktor

Po wspaniałej i zwycięskiej walce w ćwierćfinale play-off 1. ligi koszykarzy kibice ostrzyli sobie zęby na pierwszy półfinałowy mecz Enea Abramczyk Astorii. Niestety, w sobotę (4 maja) bydgoszczanie przegrali we własnej hali z GKS Tychy 61:71.

Już w niedzielę w Sisu Arenie drugi pojedynek półfinałowy. Początek o godz. 20.00.

Mecz rozpoczął się dobrze dla koszkarzy Astorii. Po pierwszej kwarcie prowadzili 19:13. Jednak na przerwę schodzili ze stratą dwoch punktów przy stanie 29:31. Trzecią kwartę bydgoszczanie wygrali 20:18 i przed ostatnią na tablicy wyników widniał remis 49:49. Niestety, w koncówce lepsi okazali się goście.

W półfinale play-off 1. ligi gra się do trzech zwycięstw. Po niedzielnym meczu w Bydgoszczy rywalizacja przeniesie się do Tychów.