Świnka Peppa w Teatrze Polskim w Bydgoszczy

Redaktor | Wczoraj 12:41 8 lutego w bydgoskim Teatrze Polskim im. H. Konieczki odbędzie się spektakl dla dzieci pt. „Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka”. Jest to widowisko oparte na dobrze znanej wszystkim dzieciom bajce o małej śwince, jej rodzinie i przyjaciołach.

Miejskie stypendia trafiły do bydgoskich twórców [ZDJĘCIA]

Redaktor | Wczoraj 10:53 Wydawnictwa książkowe i muzyczne, wystawy – to niektóre cele, które zrealizują miejscy stypendyści. Dofinansowanie na swoje projekty w pierwszej w tym roku edycji konkursu otrzymało 26 osób. Spotkanie z laureatami odbyło się w czwartek (16 stycznia) w Miejskim Centrum Kultury.

Jesień nie ustępuje. Ale będzie słonecznie [POGODA]

Redaktor | Wczoraj 06:28 Jesteśmy w zasięgu wyżu „Dirk” z centrami nad Ukrainą i Rumunią. w ciepłym powietrzu polarnym morskim.Niż Fenja rozczłonkował się i kilka pochodzących z niego mniejszych ośrodków znajduje się na północnych wybrzeżach Europy. W tej sytuacji mamy w Polsce napływ ciepłego powietrza z południa. Szron, który nocą pojawił się na szybach samochodów szybko zniknie po...

Korupcja w Wojsku Polskim. Zatrzymani oficerowie z Bydgoszczy

Redaktor | 16 sty 13:21 Centralne Biuro Antykorupcyjne i prokuratura prowadzą śledztwo dotyczące podejrzenia popełnienia przestępstwa przez żołnierzy Wojska Polskiego pełniących służbę w Inspektoracie Wsparcia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy. Udzielanie niejawnych informacji i korupcja miały być związane z przetargami na zakup sprzętu i usług na potrzeby armii w latach 2018-2019.

Znów trochę chłodniej [POGODA]

Redaktor | 16 sty 06:29 Polska znajduje się pod wpływem płytkiej zatoki niżowej z chłodnym frontem, który przemieszcza się stopniowo z północnego zachodu na południowy wschód.