Tragedia pięcioosobowej rodziny. Zginęli ojciec i córka [WIDEO]

Redaktor | Wczoraj 22:01 Tragiczne skutki wypadku pod Strzelnem. W miejscowości Jeziorki rozbiło się auto, którym podróżowała pięcioosobowa rodzina. Po uderzeniu w drzewo w wyniku odniesionych obrażeń śmierć poniósł 44-letni ojciec i zmarła jego siedmioletnia córka.

Piłkarze Chemika zdobyli puchar

Redaktor | Wczoraj 20:09 Piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz sięgnęli po Okręgowy Puchar Polski. Podopieczni Piotra Gruszki wygrali w Gniewkowie 2:0, a decydująca bramka padła w 94. minucie spotkania.

Księga kondolencyjna po śmierci śp. generała Nowka

Redaktor | Wczoraj 16:56 W Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy została wystawiona księga kondolencyjna po śmierci śp. generała Zbigniewa Nowka. Do księgi mogą wpisywać się wszyscy mieszkańcy Bydgoszczy i województwa.

Seryjny podpalacz śmietników usłyszał zarzuty

Redaktor | Wczoraj 13:50 Policjanci z bydgoskiego Błonia ustalili i zatrzymali sprawcę dziewięciu podpaleń, podczas których uległo zniszczeniu 21 pojemników do segregacji śmieci. Do zdarzeń tych dochodziło w okresie od kwietnia do czerwca 2019 r. Jak się okazało za wszystkimi pożarami stoi ten sam mężczyzna, 32-latek odpowie za zniszczenie mienia.

Co zrobić, by dostać 500 plus i 300 plus? [INFORMATOR]

Redaktor | Wczoraj 11:27 Zmieniają się zasady przyznawania świadczenia wychowawczego, tzw. 500 plus. Od 1 lipca 2019 roku wnioski można składać tylko w formie elektronicznej, a od 1 sierpnia będą przyjmowane także papierowe wnioski – informuje bydgoski ratusz.