Dwie ofiary śmiertelne i trzy osoby w szpitalu

Redaktor | Wczoraj 19:33 Tragiczny bilans piątku (22 lutego) na włocławskich drogach. W wyniku tych zdarzeń drogowych dwie osoby poniosły śmierć, natomiast trzech innych uczestników trafiło z obrażeniami do szpitala.

Potrzebujemy odkrywania prawdy o człowieku niż jej tworzenia

Redaktor | Wczoraj 18:31 Humanizm to przede wszystkim, kwestia określonego sposobu rozumienia człowieka– uważa ks. dr Sylwester Warzyński. Filozof, który w bydgoskim seminarium duchownym na zaproszenie biskupa Jana Tyrawy, wygłosił wykład nt. współczesnego humanizmu i jego źródeł.

Słowiańskie obrzędy i romsko-żydowska muzyka na festiwalu Ethniesy w Bydgoszczy [WIDEO]

Redaktor | Wczoraj 15:53 Ujawniamy dwa, kolejne zespoły, które wystąpią na 7. Festiwalu Muzyki Ludowej i Tradycyjnej Ethniesy. Grupa Kust odkryje przed nami zapomniane dźwięki polsko-białoruskiego Polesia. Kapela Timingeriu zmiksuje ze sobą muzykę Romów, Żydów i ludów bałkańskich. Ethniesy, które są częścią projektu „Wiosna Festiwali”Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, rozpoczynają się 14...

Kto widział wypadek na Fordońskiej?

Redaktor | Wczoraj 08:35 Policjanci z komisariatu w bydgoskim Fordonie prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie potrącenia pieszej na przejściu dla pieszych przy ul. Fordońskiej w Bydgoszczy. Prowadzący sprawę proszą o kontakt osoby, które były świadkami zdarzenia.