Paliła się piwnica przy Łużyckiej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 14 sty 10:14 W poniedziałek (13 stycznia) około godziny 22.00 strażacy dostali zgłoszenie o zadymieniu wydobywającym się z piwnicy jednego z budynków przy ulicy Łużyckiej. Do akcji skierowano dwa zastępy z JRG 1 Bydgoszcz.

Płonął magazyn u zbiegu Ołowianej i Stalowej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 13 sty 11:27 Kilka minut po godzinie 6.00 Miejskie Stanowisko Kierowania odebrało zgłoszenie o zadymieniu i widocznym ogniu w jednym z budynków przy skrzyżowaniu ulic Ołowianej i Stalowej. Do akcji skierowano strażaków z JRG 3 Bydgoszcz oraz JRG 4 w Bydgoszczy.

Tragiczny finał pożaru w Koronowie

Redaktor | 10 sty 22:11 Tragiczny pożar w Koronowie! O godzinie 20:11 pod numer alarmowy wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w Koronowie przy ulicy Łokietka. Z kolejnych zgłoszeń wynikało, że sytuacja jest bardzo rozwojowa. Z dachu budynku widoczne było silne zadymienie.

Pożar przy ul. Sielskiej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 9 sty 10:37 W środę (8 stycznia) około godziny 18.45 doszło do pożaru domu przy ul. Sielskiej. Z pierwszych informacji wynikało, że w środku znajdują się ludzie.

Czołowe zderzenie na DK10 [ZDJĘCIA]

Redaktor | 19 gru 16:31 Dwa samochody czołowo zderzyły się na 266. kilometrze drogi krajowej nr 10, między węzłem w Stryszku a wjazdem do Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.

O krok od tragedii. Mężczyzna został uratowany

Redaktor | 17 gru 15:36 W poniedziałek (17 grudnia) ok. godz. 10.15 Miejskie Stanowisko Kierowania odebrało zgłoszenie o mężczyźnie stojącym w oknie między 8 a 10 piętrem bloku przy ulicy Biziela. Pomoc przyszła w porę.

Samochód wpadł w poślizg w BPPT [ZDJĘCIA]

Redaktor | 16 gru 12:20 W poniedziałek (16 grudnia) około godziny 6.30 przy ulicy Bydgoskich Przemysłowców na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego samochód osobowy uderzył w słup.

Tragiczny pożar przy ul. Królowej Jadwigi [ZDJĘCIA]

Redaktor | 10 gru 12:01 Mieszkańcy jednej z kamienic przy ul. Królowej Jadwigi zauważyli, że z mieszkania na parterze wydobywa się dym. Do akcji skierowane zostały dwa zastępy PSP - po jednym z JRG 1 oraz JRG 3 Bydgoszcz. Po dotarciu ma miejsce strażacy potwierdzili zadymienie.

Kobieta wpadła do studzienki, pomogli strażacy [ZDJĘCIA]

Redaktor | 21 lis 08:46 Dramatyczny telefon otrzymali w środę (20 listopada) oficerowie Stanowiska Kierowania KM PSP w Bydgoszczy. Pod numer alarmowy zadzwoniła kobieta, która wpadła do niezabezpieczonej dziury w ziemi w okolicy dworca kolejowego Bydgoszcz Leśna.