Kierowca zasłabł, autobus wjechał do wykopu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 19 paź 16:02 Około godziny 13.20, na remontowanym odcinku ulicy Wojska Polskiego (przed rondem Kujawskim) doszło do groźnego zdarzenia z udziałem autobusu MZK. U kierowcy doszło do nagłego zatrzymania krążenia, w wyniku czego zjechał z drogi i wpadł do wykopu.

Wybuch gazu w Dąbrówce. Budynek częściowo zawalony

Redaktor | 19 paź 13:52 Przed godz. 12.00 doszło do wybuchu gazu w budynku jednorodzinnym w miejscowości Dąbrówka w powiecie lipnowskim. Na miejscu przybyły cztery zastępy straży pożarnej, w tym grupa poszukiwawczo-ratownicza. Jedną osobę poszkodowaną wydobytą z gruzowiska - przytomną - LPR zabrało do szpitala.

Kobieta zginęła w wypadku w Nowej Wsi

Redaktor | 16 paź 17:55 Przed godz. 16.00 doszło do wypadku w Nowej Wsi w powiecie włocławskim. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych zginęła jedna osoba, druga została ranna.

Wyciek amoniaku udało się zatamować [ZDJĘCIA]

Redaktor | 16 paź 09:35 Specjaliści z Grupy Ratownictwa Chemicznego z JRG 2 i JRG 4 Bydgoszcz we wtorek (15 października) przez kilka godzin pracowali nad zatrzymaniem wycieku w zakładzie chłodniczym w Grudziądzu.

Pożar domu we Wtelnie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 15 paź 10:42 Dach nad głową stracili mieszkańcy jednego z domów przy ul. Leona Wyczółkowskiego we Wtelnie. Budynek spłonął dziś (15 października) rano.

Śmiertelny wypadek pod Nakłem

Redaktor | 14 paź 11:51 Do tragicznego wypadku doszło o godz. 9.44 w miejscowości Mrozowo w powiecie nakielskim. W zderzeniu z samochodem ciężarowym zginął motorowerzysta.