Po pijanemu chciał uniknąć kontroli

Redaktor | Wczoraj 14:00 Podczas działań policyjnej drogówki w środę (18 września) zatrzymany do kontroli kierowca na dany znak zwolnił, ale po chwili się rozmyślił – przyspieszając, omal nie potrącił policjanta. Okazało się, że nie miał uprawnień do kierowania i był pijany.

Nowi policjanci złożyli ślubowanie

Redaktor | 17 wrz 08:31 38 nowych funkcjonariuszy ma swoich szeregach kujawsko-pomorska policja. W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy w poniedziałek (16 września) złożyli uroczyste ślubowanie

Po pijanemu ściął znak przy rondzie

Redaktor | 16 wrz 12:00 Policjanci drogówki w piątek (13 września) pojechali do Dębowej Łąki (powiat wąbrzeski), gdzie wg zgłoszenia na rondzie doszło do kolizji. Kierowca tłumaczył, że nie zapanował nad autem na mokrej jezdni. Prawda była jednak inna.

Narkotyki na Glinkach [ZDJĘCIA]

Redaktor | 12 wrz 12:49 Policjanci z bydgoskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu miał ponad 100 gramów marihuany i kilka amfetaminy. Do więzienia może trafić na 10 lat.

Pędził Fordońską ponad 114 km/h [WIDEO]

Redaktor | 10 wrz 12:28 Policjanci z bydgoskiej drogówki działający w ramach grupy „SPEED” namierzyli motocyklistę gnającego po Bydgoszczy. Prędkość przekroczył o 64 km/h.

Kradł rynny z dachu kościoła, spadł z wysokości

Redaktor | 7 wrz 11:24 Sprawca usiłowania kradzieży rynien z kościoła sam zadzwonił po pomoc medyczną, kiedy spadł z wysokości i nie mógł się poruszać. 34-latek z obrażeniami trafił do szpitala, gdzie czeka go dłuższy pobyt. W szpitalu odwiedzili go śledczy z Kowala, od których usłyszał zarzuty związane z usiłowaniem kradzieży rynien oraz wcześniejszej kradzieży rynien z kościoła w Kowalu.

Grupa SPEED łapie piratów na bydgoskich ulicach [WIDEO]

Redaktor | 6 wrz 17:33 Policjanci z bydgoskiej grupy SPEED cały czas są aktywni na terenie miasta i powiatu bydgoskiego. Ich skuteczność pokazują nagrania z wideorejestratora. W miniony weekend namierzyli sześciu kierowców, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość. Za swoje nieodpowiedzialne i niebezpieczne zachowanie, oprócz utraty uprawnień do kierowania, ukarani zostali także...

Bydgoszczanin trafił do aresztu za przestępstwa seksualne

Redaktor | 6 wrz 11:53 30-latek podejrzany jest o przestępstwa o charakterze seksualnym. Kryminalni z bydgoskich Wyżyn opublikowali jego wizerunek w mediach i Internecie. Efektem tego było zgłoszenie się mężczyzny do komisariatu. Podejrzany usłyszał cztery zarzuty. Sąd aresztował go na trzy miesiące. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.