Jechał wężykiem, zatrzymał go świadek [WIDEO]

Redaktor | Wczoraj 11:01 22-letniego mężczyznę, który po pijanemu kierował rowerem, ujął w niedzielę (17 listopada) mieszkaniec Brodnicy. Okazało się, że cyklista miał prawie 1,8 promila alkoholu w organizmie.

51 policjantów złożyło ślubowanie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 18 lis 16:04 W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy odbyło się uroczyste ślubowanie przyjętych do służby funkcjonariuszy. W związku z obchodami 100-lecia polskiej policji, podczas uroczystości okolicznościowy medal wręczono wojewodzie kujawsko-pomorskiemu Mikołajowi Bogdanowiczowi.

Zaginął mężczyzna. Policjanci z Fordonu proszą o pomoc

Redaktor | 14 lis 17:09 Komisariat Policji Bydgoszcz Fordon poszukuje Piotra Langnera (lat 51), który 13 listopada o godz. 10.00 wyszedł z domu do pracy, jednak do niej nie dotarł. Do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania ani nie skontaktował się z rodziną.

Samochód stoczył się na tory kolejowe

Redaktor | 12 lis 13:57 W poniedziałek (11 listopada) rano w miejscowości Piecewo (powiat brodnicki) mitsubishi spadł z wiaduktu kolejowego i stoczył się na tory. Kierowca prawdopodobnie zasnął.

Trwają poszukiwania 77-letniego brodniczanina

Redaktor | 8 lis 15:59 50 osób i pies tropiący biorą udział w poszukiwaniach 77-letniego Bernarda Wudzińskiego. Mężczyzna ostatni raz widziany był 6 listopada, na drodze wojewódzkiej 544 – szedł w kierunku Działdowa.

Śmiertelny wypadek w Głuchowie

Redaktor | 7 lis 16:23 W czwartek 7 listopada w Głuchowie (gm. Chełmża) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Po zderzeniu ciężarowego volvo i osobowego bmw zmarła 43-latka kierująca osobówką. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia oraz proszą świadków o kontakt.

Dziewczynka potrącona na pasach w Szubinie

Redaktor | 6 lis 14:09 Do wypadku na przejściu dla pieszych doszło we wtorek (5 listopada). Potrącona przez samochód osobowy 12-latka z obrażeniami barku i prawej nogi trafiła do szpitala w Bydgoszczy.

Nowe radiowozy dla „drogówki” [ZDJĘCIA]

Redaktor | 6 lis 09:44 Do komend w całym kraju trafią kolejne oznakowane radiowozy, marki Hyundai i30. Za zakup samochodów decyzją Komendy Głównej Policji odpowiadała Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy.

Po tragicznym wypadku pod Chełmnem. Trwa śledztwo

Redaktor | 5 lis 13:19 Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w poniedziałek (4 listopada) w miejscowości Bągart w powiecie chełmińskim. W wyniku uderzenia w drzewo zginęła 53-letnia pasażerka chevroleta.