Rozpoznajesz ich? [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 7 kwi 11:58 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Są poszukiwane w do sprawy kradzieży.

Policjanci uratowali trzy osoby z palącego się budynku

kd | 5 kwi 13:39 Patrol bydgoskich policjantów zauważył i zlokalizował pożar. Do czasu przybycia Straży Pożarnej, policjanci wyciągnęli z dwóch budynków zajętych ogniem trzy osoby, które samodzielnie nie były w stanie się wydostać z domów.

Policjanci pomogli grudziądzance dotrzeć do domu

Redaktor | 2 kwi 17:22 89-letniej mieszkance Grudziądza w dotarciu do domu pomogli mundurowi. Kobieta nie była w stanie udźwignąć toreb z zakupami spożywczymi, funkcjonariusze więc podwieźli ją - a sprawunki pomogli wnieść.

Sypią się mandaty. Nie wszyscy stosują się do ograniczeń

mk | 2 kwi 13:34 Policjanci z regionu sprawdzają, czy respektowane są nowe zasady bezpieczeństwa wprowadzone w związku z epidemią. - Niestety, nie wszyscy rozumieją powagę sytuacji i narażają na ryzyko inne osoby - mówi asp.  Marta Błachowicz  z Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim.

Oszuści na Wyżynach. Wybrali metodę „na koronawirusa”

mk | 1 kwi 14:14 Modyfikacją metody „na policjanta” posłużyli się oszuści, którzy we wtorek (31 marca) zadzwonili do dwóch starszych osób z bydgoskich Wyżyn. Pod pozorami potrzeby ochrony ich pieniędzy oraz... dezynfekcji związanej z epidemią koronawirusa, wyłudzili prawie sto tysięcy złotych.