Gratulacje dla torunian i Dudy. A w Bydgoszczy nadal cisza [BRUSKI VS ZALESKI]

Redaktor LuPa | Dzisiaj 09:51 W poniedziałek pogratulował mieszkańcom miasta za rekordową frekwencję, a później zwycięstwa Andrzejowi Dudzie. Kto taki? Prezydent Torunia Michał Zaleski. Tymczasem, prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski na Facebooku milczy, a w zaprzyjaźnionych mediach mówi, że „nie wierzy w słowa o pojednaniu i zgodzie”.

Grzegorz Braun w Bydgoszczy prezentował swoją partię [GALERIA]

kd | Dzisiaj 07:12 14 lipca do Bydgoszczy przyjechał poseł Konfederacji Wolność i Niepodległość Grzegorz Braun. To kolejna wizyta kontrowersyjnego polityka w naszym mieście. Tym razem celem wizyty była prezentacja swojej partii Konfederacji Korony Polskiej, która jest częścią składową partii Konfederacja.

Patriotyczny mural zniszczony

Redaktor | Wczoraj 20:31 Nieznani sprawcy zniszczyli patriotyczny mural w Przecławiu. Hasło „Bóg, Honor, Ojczyzna” zostało pokryte napisem „LGBT”. Zamazano także wizerunek Józefa Piłsudskiego. Sprawa została zgłoszona na policję.

Podział Polski to mit. Oto dowód

Krzysztof Drozdowski | Wczoraj 07:37 Ponieważ jak wynika z danych Państwowej Komisji Wyborczej Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie w 6 województwach, a Rafał Trzaskowski w 10 to powstał mit o podziale Polski na dwie części. Przeczą temu jednak szczegółowe dane.

Ryanair ogłasza trzy nowe trasy z Polski

Redaktor | 13 lip 20:56 Irlandzki przewoźnik ogłosił w piątek (10 lipca) trzy nowe trasy z Polski. Wszystkie trzy połączenia będą wykonywane dwa razy w tygodniu od 25 października i staną się częścią zimowego rozkładu lotów z Polski.  

Kolejny koń padł na szlaku w Tatrach. Wstrząsające fakty

Jarosław Aleksander | 13 lip 10:30 Fundacja Viva zajmująca się zwierzętami ujawniła, że 8 lipca doszło do wypadku konia na górskim szlaku. Atrakcja turystyczna wciąż cieszy się zainteresowaniem i przynosi krociowe zyski kosztem cierpienia zwierząt.

Schreiber: możemy być umiarkowanymi optymistami.

Redaktor | 12 lip 23:47 Według exit poll Andrzej Duda wygrał II turę wyborów i przez kolejne pięć lat będzie kontynuował swoją pracę. Lokalny komitet Zjednoczonej Prawicy spotkał się na wieczorze wyborczym w Hotelu Pod Orłem.