Drugi turniej ligi szachowej. Zaproszenie

Redaktor | 9 paź 11:57 W najbliższą sobotę (13 października) w Zespole Szkół Budowlanych odbędzie się drugi turniej Międzyszkolnej Ligi Szachowej. Początek zawodów o godz. 10.00

Brąz i europejskie puchary w Osielsku

Redaktor | 23 wrz 20:36 Baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko wywalczyli brązowy medal Ekstraligi 2018! W drugim meczu finałowym, po zaciętej walce do ostatniej piłki, pokonali Barons Wrocław 14:11 i wygrali rywalizację do dwóch zwycięstw 2-0.

Wioślarze na znaczkach [ZDJĘCIA]

Redaktor | 22 wrz 12:45 Poczta Polska wyemitowała znaczki z medalistami igrzysk olimpijskich w wioślarstwie. Serię uroczyście zaprezentowano w siedzibie Regionalnego Towarzystwa Wioślarskiego Lotto-Bydgostia.

Silna obsada turnieju „Asy dla Tomasza Golloba”

Redaktor | 12 wrz 21:04 Blisko osiem tysięcy biletów sprzedano już na turniej „Asy dla Tomasza Golloba” – ujawnił dziś Jerzy Kanclerz, organizator turnieju. Niecodzienną atrakcją będzie wystawa pamiątek związanych z Tomkiem.

Dęby powalczą o brąz. Silesia lepsza w półfinale

Redaktor | 9 wrz 20:11 Baseballiści Silesii Rybnik w trzech meczach rozstrzygnęli na swoją korzyść półfinałową rywalizację z KWK Construction Dębami Osielsko. Mistrzowie Polski będą bronić tytułu w finale ze Stalą Kutno, Dębom pozostała walka o brązowy medal z Barons Wrocław.

Dwie porażki w półfinale [DĘBY OSIELSKO]

Redaktor | 3 wrz 13:11 Nie o takim powrocie do walki o medale marzyli baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko. Przed własną publicznością dwukrotnie przegrali z Silesią Rybnik i oddalili się od awansu do finału Ekstraligi. Nie pomógł nawet home run wybity przez Daniela Catalana.