Giną piesi. Policjanci apelują o rozwagę

Redaktor | Dzisiaj 10:16 Od początku tego roku na drogach województwa kujawsko-pomorskiego doszło do 46 wypadków drogowych, w których zginęło osiem osób, w tym aż pięciu pieszych – informują policjanci. I przestrzegają: - Zimą warunki atmosferyczne zdecydowanie nie służą bezpieczeństwu w ruchu drogowym, tym bardziej wymagana jest większa ostrożność! Kierujący powinni dostosować prędkość do...

Zapalił się Swing numer 500 [ZDJĘCIA]

Redaktor | Wczoraj 22:25 Na terenie zajezdni tramwajowej MZK przy ul. Toruńskiej w Bydgoszczy doszło dziś (18 stycznia) po godz. 15.00 do pożaru instalacji na dachu tramwaju.

Pieszych i kierowców w Fordonie śledził rejestrator

Redaktor | Wczoraj 16:31 Policjanci nieoznakowanym radiowozem z wideorejestratorem pojawili się wczoraj (17 stycznia) w rejonie skrzyżowania ulic Twardzickiego i Teski, a następnie na ul. Pelplińskiej w Bydgoszczy.  Ich celem było eliminowanie nieprawidłowych zachowań pieszych oraz kierowców wobec pieszych.

Śmiertelne potrącenie pieszej pod Mogilnem

Redaktor | Wczoraj 10:57 Mogileńscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia, do którego doszło wczoraj (17 stycznia) na drodze wojewódzkiej nr 255 niedaleko miejscowości Rzadkwin.

Antysmogowe działania policji. Kontrolowała emisję spalin

Redaktor | 17 sty 21:05 Policjanci z bydgoskiej „drogówki” prowadzili wczoraj (16 stycznia) akcję „SMOG”. Na terenie Bydgoszczy i powiatu kontrolowiali samochody, eliminowali z ruchu te niesprawne technicznie, szczególnie emitujące zbyt dużą ilość spalin do atmosfery.

Pobili go, okradli i zostawili nieprzytomnego na brzegu Brdy

Redaktor | 16 sty 15:03 Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie sprawcy rozboju, którzy dotkliwie pobili i okradli bydgoszczanina i pozostawili go na brzegu rzeki. Jego oprawcy zostali ustaleni i zatrzymani przez policjantów z bydgoskich Wyżyn.

Dwóch mężczyzn zginęło w pożarze w Mogilnie

Redaktor | 15 sty 13:06 Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru domu jednorodzinnego w gminie Dąbrowa w powiecie mogileńskim. Zginęło w nim dwóch mężczyzn.

Szukają świadków wypadku w Fordonie

Redaktor | 12 sty 13:12 Policjanci z komisariatu w bydgoskim Fordonie prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego zaistniałego w dniu 7 stycznia 2019 r. około godz. 16:36 przy ul. Rataja w Bydgoszczy.

Pirat drogowy gnał Fordońską. Stracił prawo jazdy [WIDEO]

Redaktor | 11 sty 14:01 Policjanci z bydgoskiego wydziału ruchu drogowego namierzyli volkswagena, który znacznie przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Wykroczenie zarejestrowali wideorejestratorem. Kierowca stracił prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.

Dopalacze trzymał w mieszkaniu

Redaktor | 11 sty 12:51 Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 23-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków psychoaktywnych tzw. „dopalaczy”. Policjanci zabezpieczyli u niego niemal 400 gramów tego rodzaju środków psychoaktywnych. Mężczyzna odpowie za posiadanie substancji zabronionych