Zaginęła 28-letnia bydgoszczanka

Redaktor | Wczoraj 09:14 Komisariat Policji Bydgoszcz-Błonie poszukuje Roksany Romanowskiej. Kobieta 1 czerwca wyszła z miejsca zamieszkania i dotąd do niego nie powróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zderzenie ciężarówki z lokomotywą w Bielawach

Redaktor | 2 cze 13:45 W poniedziałek (1 czerwca) na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Bielawy (gmina Barcin) ciągnik siodłowy z naczepą zderzył się z lokomotywą pociągu. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Policja ruszyła w pościg za uciekinierami

kp | 2 cze 09:08 W piątek (29 maja) dwaj kierowcy z województwa kujawsko-pomorskiego zignorowali polecenie policjantów i nie zatrzymali się do kontroli drogowej. Kierowcy podjęli próbę ucieczki, ale zostali złapani. Teraz grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zaginął 16-latek z Białych Błot [KOMUNIKAT]

Redaktor | 1 cze 16:14 Policjanci z Białych Błot prowadzą poszukiwania 16-latka, który w sobotę (30 maja) wyszedł z domu nie informując, gdzie się udaje. Ostatni raz był widziany w autobusie linii 96 jadącym w kierunku Bydgoszczy. 

Miał 3 promile i jeździł traktorem

kp | 1 cze 14:26 W piątek (29 maja) do mogileńskiej policji wpłynęło zawiadomienie o kierowcy John Deera, który utknął w przydrożnym rowie. Mężczyzna był nietrzeźwy, a badanie wykazało 2,7 promila alkoholu w jego organizmie.

Uwaga na oszustów – Wodociągi ostrzegają!

Redaktor | 31 maj 19:13 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy wydały komunikat ostrzegający przed oszustami podszywający się pod pracowników tej spółki. Wchodzą oni do mieszkań udając oszustw i wyłudzeń.