Bezlitosny sąd. Dziecko skazane na długi!

BR | Wczoraj 21:07 Małoletnia dziewczynka odziedziczyła spadek z długami po dziadku. Sąd nie przyjął oświadczenia o odrzuceniu spadku. Interweniował Rzecznik Praw Obywatelskich.

Bezpieczne wakacje. Policyjna akcja dla dzieci [GALERIA]

kp | 8 sie 05:56 6 sierpnia na terenie inowrocławskich Solanek policjanci i funkcjonariusze straży miejskiej tłumaczyli dzieciom ważne kwestie związane z bezpieczeństwem podczas wakacji. Mowa była między innymi o ruchu drogowym i wypoczynku nad wodą.

Znęcał się nad matką. W domu miał narkotyki

kp | 7 sie 13:58 Policjanci wezwani do awanturnika, podczas wykonywania czynności znaleźli w jego mieszkaniu narkotyki. Mężczyźnie postawiono dwa zarzuty – posiadania znacznej ilości narkotyków oraz znęcania się nad matką.

Oszustwa i kradzieże. Uwaga na wiadomości

Zofia Płachta | 7 sie 08:57 Internetowi oszuści prześcigają się w wymyślaniu sposobów mających skłonić nas do wejścia w szkodliwy link czy podania wrażliwych danych. Pandemia stała się kolejną okazją do oszukiwania nieświadomych osób za pomocą wiadomości tekstowych czy maili. 

Uderzył ekspedientkę. Kłótnia o maseczki w Bydgoszczy

Jarosław Aleksander | 7 sie 00:02 We wczesnych godzinach popołudniowych w jednym z bydgoskich sklepów doszło do skandalicznej sytuacji. Klient wyproszony ze sklepu za brak maseczki uderzył ekspedientkę. Sytuacja nie jest jednoznaczna.

Zaprószył ogień w swoim mieszkaniu, a potem dokonał rozboju w sklepie

kp | 4 sie 15:44 24-latek ukradł dwa opakowania ciastek z inowrocławskiego sklepu, a przy tym uszkodził drzwi wejściowe. Chwilę po otrzymaniu zgłoszenia policjanci z Włocławka zostali skierowani na inne wezwanie – do pożaru mieszkania. Okazało się, że sprawcą zaproszenia ognia jest ten sam mężczyzna.