Mieszkaniec Błonia groził, że podpali blok

Redaktor | 16 sty 19:39 Niszczenie klatki schodowej obscenicznymi rysunkami, straszenie sąsiadów podpaleniem bloku to tylko dwa spośród wielu przykładów zachowań jednego z mieszkańców osiedla Błonie. Za swoje działania odpowie przed sądem.

Sterroryzował ekspedientkę. Rozpoznajesz go? [WIDEO]

Redaktor | 15 sty 15:04 Policjanci z Komisariatu Policji w Solcu Kujawskim proszą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Zaginęły: 14-letnia Weronika i 13-letnia Rozalia [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 14 sty 15:29 Dwóch dziewcząt poszukuje Komisariat Policji Bydgoszcz Fordon. Obie ostatni raz były widziane 13 stycznia ok. godz. 16.00 w rejonie osiedla Nad Wisłą. Żadna do tej pory nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie skontaktowała się z rodziną.

Paliła się piwnica przy Łużyckiej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 14 sty 10:14 W poniedziałek (13 stycznia) około godziny 22.00 strażacy dostali zgłoszenie o zadymieniu wydobywającym się z piwnicy jednego z budynków przy ulicy Łużyckiej. Do akcji skierowano dwa zastępy z JRG 1 Bydgoszcz.

Płonął magazyn u zbiegu Ołowianej i Stalowej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 13 sty 11:27 Kilka minut po godzinie 6.00 Miejskie Stanowisko Kierowania odebrało zgłoszenie o zadymieniu i widocznym ogniu w jednym z budynków przy skrzyżowaniu ulic Ołowianej i Stalowej. Do akcji skierowano strażaków z JRG 3 Bydgoszcz oraz JRG 4 w Bydgoszczy.

Tragiczny finał pożaru w Koronowie

Redaktor | 10 sty 22:11 Tragiczny pożar w Koronowie! O godzinie 20:11 pod numer alarmowy wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w Koronowie przy ulicy Łokietka. Z kolejnych zgłoszeń wynikało, że sytuacja jest bardzo rozwojowa. Z dachu budynku widoczne było silne zadymienie.

1500 złotych za piracką jazdę na Wojska Polskiego [WIDEO]

Redaktor | 10 sty 17:26 Bydgoscy funkcjonariusze z grupy „SPEED” namierzyli kierowcę, który przekroczył prędkość, nie zasygnalizował zmiany pasa ruchu, przekroczył pojedynczą linię ciągłą i trzykrotnie przejechał na czerwonym świetle. Kobieta za kółkiem nissana

Cofnięte liczniki na celowniku policji

Redaktor | 10 sty 14:11 Znowelizowane przepisy Kodeksu Karnego stanowią, że jakakolwiek ingerencja we wskazania drogomierza w aucie jest przestępstwem zagrożonym karą pozbawienia wolności.

Narkotyki w mieszkaniu na Wyżynach [ZDJĘCIA]

Redaktor | 10 sty 09:20 10 lat więzienia grozi mieszkańcowi bydgoskich Wyżyn, w którego mieszkaniu policjanci znaleźli marihuanę, wagę elektroniczną i 10 tys. złotych w gotówce. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Pracownik firmy holującej zginął na A1. Spadł z wiaduktu

Redaktor | 9 sty 11:59 Do tragicznych w skutkach wydarzeń doszło w środę (8 stycznia) wieczorem na wiadukcie na autostradzie A-1 w okolicach miejscowości Grabkowo w powiecie włocławskim. Do szpitala najpierw trafił kierowca ciężarowej scanii, która uderzyła w bariery ochronne, a następnie kierowca dafa, który chcąc udzielić mu pomocy, spadł z wiaduktu. Z obrażeniami ciała do szpitala zabrany został...