Dęby o krok od mistrzostwa Polski

Redaktor | 16 wrz 12:17 Maksymalną zdobycz dwóch zwycięstw wywożą z „jaskini lwa” baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko. W sobotę i niedzielę (14-15 września) w Kutnie dwukrotnie pokonali miejscową Stal 5:3 i 5:1 w finałach play-off Ekstraligi baseballu. W rywalizacji do trzech zwycięstw osielszczanie prowadzą 2-0 i potrzebują już tylko jednego zwycięstwa do zdobycia drugiego w historii...

ZOOleszcz Polonia pojedzie w I lidze

Redaktor | 16 wrz 11:18 Sprawdził się scenariusz w który wierzyło mało osób. Żużlowcy ZOOleszcz Polonii w niedzielę (15 września) odrobili dwadzieścia osiem punktów straty z pierwszego spotkania finałowego i awansowali do I ligi.

Dęby triumfowały nad Stalą w finale ekstraligi

Redaktor | 15 wrz 12:00 W pierwszym meczu finałowym Ekstraligi baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko pokonali w Kutnie miejscową Stal 5:3! Home runy wybili Paweł Jasiakiewicz i Radosław Zajda, a dla Stali Mateusz Serafin. W finałowej serii do 3 zwycięstw KWK Construction Dęby prowadzą 1-0.

Dęby w finale ekstraligi. Zdetronizowały Silesię

Redaktor | 10 wrz 11:20 Po zwycięstwie 2:1 z Silesią w Rybniku, KWK Construction Dęby Osielsko awansowały do finału Ekstraligi baseballu po raz pierwszy od 2013 roku. W finale zmierzą się ze swym odwiecznym rywalem Stalą Kutno.

Dęby awansowały do finału Ekstraligi

Redaktor | 8 wrz 18:53 Baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko awansowali do finału Ekstraligi po zwycięstwie 2:1 z Silesią w Rybniku. Zespół z Osielska wygrał 3-0 rywalizację w półfinale play-off Ekstraligi i zagra w finale po raz pierwszy od 2013 roku. Finałowym rywalem będzie Stal Kutno.

Zawisza Bydgoszcz wygrał z liderem IV ligi

Redaktor | 7 wrz 15:44 Cuiavia Inowrocław przyjechała do Bydgoszczy po dwóch imponujących zwycięstwach, które dały drużynie fotel lidera IV ligi. W sobotę (7 września) musiała jednak uznać wyższość zespołu Zawiszy. Niebiesko-czarni wygrali 2:0.

Dęby walczą o medale na dwóch frontach [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 6 wrz 15:10 Szeroka kadra zawodnicza KWK Construction Dębów Osielsko pozwoli klubowi w najbliższy weekend wziąć udział w rozgrywkach dwóch lig. Podstawowy skład wybiera się do Rybnika na trzeci i czwarty mecz półfinału play-off Ekstraligi, natomiast zaplecze rozpocznie w Osielsku walkę o medale Bałtyckiej Ligi Baseballu.