Na co stać piłkarzy Chemika? W sobotę mecz z Radunią Stężyca

Redaktor | Wczoraj 12:01 Sobotni mecz przeciwko Raduni Stężyca powinien przynieść więcej odpowiedzi na ewentualne pytania o formę Chemika Moderatora Bydgoszcz na początku piłkarskiej wiosny. Dowiemy się na przykład, czy przyzwoita druga połowa rozegrana w miniony weekend w Kołobrzegu to powiew stabilizacji, której efektem powinny być wreszcie cenne trzy punkty.

Sukces Hanny Bakuniak w Murmańsku. Wygrywa Puchar Arktyki [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 17 mar 11:05 Na zawodach w Murmańsku (Rosja) Hanna Bakuniak zwyciężyła na dystansie 50 metrów stylem dowolnym podczas zawodów o Puchar Arktyki rozgrywanych przy okazji III Ice Swimming World Championship 2019. Bydgoszczanka zdobyła też brązowy medal mistrzostw na 1000 metrów stylem dowolnym i była trzecia w wyścigu na 200 metrów.

A Bydgoszcz się bawi - Chemik wygrał w Będzinie

Redaktor | 15 mar 23:03 Komentator telewizji Polsat Sport trafnie podsumował wydarzenia na parkiecie w trzecim secie meczu w Będzinie, gdy siatkarze Chemika gromili gospodarzy już 12:2. Ostatecznie bydgoszczanie wygrali mecz 3:1.

Pracowity weekend hokeistów

Redaktor | 14 mar 13:54 Hokeiści BKS Bydgoszcz w sobotę (16 marca) o godz. 16.00 w stolicy zagrają z Warsaw Capitals pierwszy mecz półfinałowy w 2. lidze. Rewanż dzień później na Torbydzie. PZHL podał terminarz.