Bydgoscy sportowcy zagrają dla Lidki. W niedzielę mecz charytatywny

Redaktor | 14 sty 16:56 Na leczenie chorej na neuroboreliozę Lidki przeznaczony będzie dochód z meczu koszykówki, który zostanie rozegrany na hali Arena 19 stycznia. Udział wezmą zawodnicy Enea Astorii Bydgoszcz, BKS Visły Bydgoszcz oraz zawodniczki Artego Bydgoszcz i Pałacu Bydgoszcz.

Zawisza Bydgoszcz zagra w lidze mistrzów [ZDJĘCIA]

Redaktor | 17 gru 10:28 Piłkarski Zawisza Bydgoszcz podsumował 2019 rok. Jedną z nowości w klubie jest powstanie sekcji e-sportu, która będzie rywalizować z najlepszymi na poziomie międzynarodowym. Zawisza ogłosił też 2020 rokiem Andrzeja Brończyka.

82 uczniów szkół wzięło udział w zawodach szachowych

Redaktor | 16 gru 10:55 W sobotę (14 grudnia) 82 zawodników wzięło udział w Enea Operator Międzyszkolnej Lidze Szachowej, która odbyła się w Koronowie. Miejscem rozgrywek był Urząd Miasta i Gminy, w którym zadbano o przestronną salę i poczęstunek.

Hanna Bakuniak pokonała Lodową Milę

Redaktor | 13 gru 13:42 International Ice Swimming Association zatwierdziło moją Lodową Milę! Tym samym z rezultatem 23 min i 7 sekund zapisuję się na kartach jako pierwsza Polka, a 332. osoba z całego globu, która pokonała ponad 1609 m w lodowatej wodzie - poinformowała bydgoszczanka na Facebooku.