O bydgoskim wioślarstwie wiedzą mnóstwo [WYNIKI KONKURSU]

Redaktor | 9 mar 09:19 W sobotę (7 marca) w siedzibie LOTTO-Bydgostia odbył się konkurs wiedzy o historii bydgoskiego wioślarstwa w latach 1920-2019. Konkurs organizowany przez Porozumienie ,,Bydgoskie wioślarstwo” skierowany był do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. 

Sprawdź swoją wiedzę o bydgoskim wioślarstwie. Konkurs

Redaktor | 5 mar 12:59 W sobotę (7 marca) w siedzibie LOTTO-Bydgostii odbędzie się konkurs wiedzy o bydgoskim wioślarstwie. To propozycja dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy będą musieli wykazać się wiedzą obejmującą okres od 1920 do 2019 roku.

Dwa złote medale Zawiszy w Toruniu

Redaktor | 1 mar 13:26 Bardzo ciekawy konkurs skoku wzwyż mężczyzn i emocjonujące sprinty zakończone zwycięstwami zawodników Zawiszy Bydgoszcz to najciekawsze wydarzenia pierwszego dnia 64. PZLA Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu. Dwudniowa lekkoatletyczna impreza zakończy się w niedzielę.

Grand Prix Klubu Odnowa "Edukacja przez szachy"

Redaktor | 25 lut 15:45 21 lutego, w piątkowe popołudnie został zainaugurowany drugi cykl Grand Prix Klubu Odnowa w ramach projektu "Edukacja przez szachy". Jest to cykl czterech spotkań, rozgrywanych raz na miesiąc, w piątki i czwartki.

Po raz piąty odbędzie się CITY TRAIL w Bydgoszczy

Redaktor | 19 lut 08:27 W niedzielę, 23 lutego myślęcińskie ścieżki znów zapełnią się biegaczami. Po raz piąty odbędzie się przełajowy bieg z cyklu CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Bydgoszcz w sezonie 2019/2020.

VI turniej z cyklu Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa [ZDJĘCIA]

Redaktor | 17 lut 10:33 W sobotę 15 lutego odbył się VI turniej z cyklu Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa. Młodym zawodnikom zapewniono wyśmienite warunki do gry w Nakielskim Ośrodku Kultury, który zaoferował przestrzenną salę, podawano także gorące napoje i słodycze. Organizacja była na bardzo wysokim poziomie.