Sezon baseballowy coraz bliżej

Redaktor | 25 mar 06:45 Amerykanie Daniel Catalan i Adan Cabrales ponownie poprowadzą KWK Construction Dęby Osielsko jako trenerzy i zawodnicy. A w polskim baseballu powstała liga licząca… aż 17 zespołów.

Decydująca faza walki szachistów o wielką nagrodę [ZDJĘCIA]

Redaktor | 24 mar 10:23 Za nami trzeci już turniej z cyklu Szachowe Grand Prix Klubu Odnowa i „Edukacji przez szachy”, który odbył się w czwartek (21 marca). Ten nowy cykl zawodów, w którym mogą grać zarówno dzieci jak i dorośli powoli zyskuje kolejnych zwolenników. Tym razem w zawodach wzięło udział 38 szachistów.

Żużlowcy punktowali pierwszy raz w sezonie. Tłumy na trybunach

Redaktor | 23 mar 23:41 Żużlowcy ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz w punktowanym treningu przegrali z Car Gwarant Start Gniezno (30:48). Na trybunach stadionu przy ul. Sportowej 2 zjawiło się około 2,5 tysiąca kibiców, czyli ponad dwa razy więcej niż spodziewali się organizatorzy.

Nocny turniej piłkarski w hali [WYNIKI, ZDJĘCIA]

Redaktor | 22 mar 19:13 W Nocnym Turnieju piłki nożnej wystartowało osiem cierpiących na bezsenność ekip. Rywalizowały one o Puchar Saloniku Piłkarskiego Golden Goal. W zawodach bezdyskusyjne zwycięstwo zanotował zespół PPHU Dach. Za plecami tej ekipy uplasowały się, odpowiednio: Martech i Camel Pizza.

Derby regionu w lidze piłkarek. Zaproszenie

Redaktor | 22 mar 08:16 Piłkarki zapraszają na mecz 13. kolejki I ligi kobiet (grupa północna), w którym KKP Bydgoszcz zmierzy się z Unifreeze Górzno. Bydgoszczanki rundę wiosenną rozpoczęły od okazałego zwycięstwa z Medykiem II Konin 4:1, zaś zespół z Górzna uległ na własnym boisku drużynie Stomilanki Olsztyn 1:3.

Na co stać piłkarzy Chemika? W sobotę mecz z Radunią Stężyca

Redaktor | 21 mar 12:01 Sobotni mecz przeciwko Raduni Stężyca powinien przynieść więcej odpowiedzi na ewentualne pytania o formę Chemika Moderatora Bydgoszcz na początku piłkarskiej wiosny. Dowiemy się na przykład, czy przyzwoita druga połowa rozegrana w miniony weekend w Kołobrzegu to powiew stabilizacji, której efektem powinny być wreszcie cenne trzy punkty.