Niebiesko-Biało-Czarne niebo nad Bydgoszczą [LIST]

Redaktor | 12 sie 09:50 Zawisza to Marzenie, przepiękny Sen. Tradycja i Historia. Zawisza jest Wielki. Jest Siłą tego Miejsca, siłą tych Ludzi… - napisał do nas Marcin Pazderski, główny sponsor piłkarskiego Zawiszy Bydgoszcz.

Dęby zdobyły młodzieżowe mistrzostwo Polski

Redaktor | 12 sie 07:59 Po dwóch srebrnych medalach baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko wzięli wreszcie rewanż na Stali Kutno i wywalczyli mistrzostwo Polski do lat 23 w turnieju rozegranym w Osielsku.

Budowalny KS liderem IV ligi

Redaktor | 11 sie 14:05 Bydgoscy piłkarze wygrali w sobotę (10 sierpnia) z Lechem Rypin 3:0 i po pierwszej kolejce przewodzą w tabeli IV ligi.

Dęby celują w mistrzostwo

Redaktor | 11 sie 09:33 Dwa zwycięstwa odnieśli baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko w pierwszym dniu Młodzieżowych Mistrzostw Polski.

Archers Bydgoszcz wygrali swój pierwszy mecz w Lidze Futbolu Amerykańskiego

Redaktor | 11 sie 07:00 W rozegranym w sobotnie (10 sierpnia) popołudnie na stadionie przy ulicy Słowiańskiej 7 meczu LFA9 (rozwojowej edycji Ligi Futbolu Amerykańskiego w formule dziewięcioosobowej) zespół Archers Bydgoszcz pokonał po pełnym emocji i trzymającym w napięciu do ostatnich sekund meczu drużynę Barbarians Koszalin.