Adam Kuryło nie żyje

Redaktor | 28 lip 11:37 Zmarł Adam Kuryło, zawodnik Zawiszy Bydgoszcz w latach 1974-81 - poinformował klub.

Zawisza – Lech na początek piłkarskiej ligi

Redaktor | 25 lip 21:27 Na inaugurację rozgrywek IV ligi miały być debry Chemik-Zawisza, ale zostały przełożone. Te dwa bydgoskie kluby rozpoczną zatem sezon od drugiej kolejki, którą zaplanowano na czwartek (15 sierpnia). Swój pierwszy mecz w IV lidze Zawisza zagra zatem z Lechem… Rypin, a Chemik z Pomorzaninem Toruń.

Bydgoszcz gotowa na Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce

Redaktor | 25 lip 14:31 Dwanaście najlepszych lekkoatletycznych reprezentacji wystąpi w Drużynowych Mistrzostwach Europy, które odbędą się w drugi weekend sierpnia w Bydgoszczy. Na stadionie Zawiszy pojawią się największe lekkoatletyczne gwiazdy, a dla fanów i zawodników zaśpiewają znani wokaliści – Małgorzata Ostrowska i Igor Herbut.

Zawisza zagra z Unią przy Gdańskiej

Redaktor | 24 lip 07:30 W kolejnym sparingu Zawisza Bydgoszcz zmierzy się z Unią Solec Kujawski. Mecz odbędzie się w środę (24 lipca) o godz. 18:45 na boisku treningowym Kompleksu Sportowego Zawisza.

Bydgoskie kluby futbolu amerykańskiego łączą się

Redaktor | 20 lip 09:56 Stało się! Wielokrotnie prowadzone rozmowy dobiegły końca. Po ostatnich perturbacjach związanych z rozgrywkami Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego postanowiliśmy połączyć siły z Herosami Bydgoszcz – informuje Bydgoszcz Archers.