Zmiany w komunikacji miejskiej z powodu Sylwestra

Redaktor | 31 gru 13:27 W związku z e szczególnym dniem i wieczorem sylwestrowym ZDMiKM informuje o zmianach w komunikacji miejskiej. Kilka linii zostanie wstrzymanych inne będą jeździły z ograniczoną częstotliwością. Szczegółowe informacje zawarte są w ogłoszeniu zarządu.

Wkrótce limitowana edycja Karty Miejskiej. Na stulecie

Redaktor | 12 gru 12:53 Z dniem 16 grudnia w naszym mieście ma pojawić się okazjonalna Bydgoska Karta Miejska. Grafika karty prezentować będzie fotografię pochodzącą z 20 stycznia 1920 roku, z uroczystego wkroczenia polskich wojsk do Bydgoszczy.

Tańsze bilety dla dzieci i młodzieży z gmin ościennych

Zofia Płachta | 13 lis 16:26 Prezydent Rafał Bruski wraz z wójtami okolicznych gmin i przedstawicielem ZDMiKP 13 listopada podpisali aneksy do umów, związane z wprowadzeniem Metropolitalnej Karty Uczniowskiej i Metropolitalnej Karty Malucha.

Uroczystości i bieg - zmiany w ruchu na 11 listopada

Redaktor | 8 lis 13:01 Na placu Wolności w poniedziałek (11 listopada) odbędą się wojewódzkie obchody Narodowego Święta Niepodległości, a kilka godzin później wyruszy Bydgoski Bieg Niepodległości. Na potrzeby tych wydarzeń wprowadzone zostaną zmiany w ruchu i komunikacji miejskiej.

Bilety sieciowe tańsze także dla uczniów z gmin ościennych

mk | 30 paź 22:44 Decyzją radnych miasta sieciowe bilety uczniowskie oraz bilety malucha zostały rozszerzone na obszar gmin Dobrcz, Nowa Wieś Wielka, Osielsko i Białe Błota. Za podróż komunikacją miejską mieszkający tam uczniowie i dzieci miesięcznie zapłacą tyle, co ich rówieśnicy z Bydgoszczy.

1 listopada bezpłatna komunikacja, częstsze kursy

Redaktor | 28 paź 11:01 Podobnie jak w poprzednich latach, komunikacja miejska w Uroczystość Wszystkich Świętych (1 listopada) będzie bezpłatna. Uruchomione zostaną linie specjalne, zwiększona też zostanie częstotliwość kursów - na ulice wyjedzie 67 autobusów i 11 składów tramwajowych więcej niż w inne dni wolne.

W Osówcu objazd. Potrwa dwa miesiące

Redaktor | 24 paź 15:52 25 października na drodze powiatowej w miejscowości Osówiec pod Bydgoszczą nastąpi przełożenie ruchu na objazd poprowadzony nawierzchnią trasy głównej S5 – informuje bydgoski oddział GDDKiA.

Zmiany w organizacji ruchu na Grunwaldzkiej

Redaktor | 24 paź 10:22 W czwartek (24 października) zlikwidowane zostanie tymczasowe rondo na połączeniu ul. Grunwaldzkiej z ul. Kolbego, a w piątek ruch na odcinku leśnym zostanie przełożony na jezdnię północną - informują drogowcy.