Most Solidarności w ciągu ul. Focha wymaga remontu

Redaktor | 8 wrz 13:02 Drogowcy informują, że w czasie wymiany nawierzchni na południowym moście Solidarności (w kierunku do centrum - po stronie Opery Nova) okazało się, że ingerencji wymaga także tzw. płyta pomostu.

Z Bydgoszczy polecimy do Warszawy i dalej w świat [ZDJĘCIA]

Redaktor | 5 wrz 17:31 Współpraca przynosi realne efekty – powiedziała bydgoska poseł Ewa Kozanecka podczas czwartkowej (5 września) konferencji prasowej poświęconej uruchomieniu połączenia lotniczego na trasie Bydgoszcz-Warszawa-Bydgoszcz. Pierwszy raz do stolicy polecimy 28 października.

Samochody wykluczone ze Starego Miasta. Biskup wyraża zaniepokojenie

Redaktor | 3 wrz 18:39 Nowa organizacja ruchu na terenie Starego Miasta zostanie wprowadzona w niedzielę (8 września). Na Stary Rynek i część przyległych ulic nie wjadą już samochody – informuje ratusz. Biskup Jan Tyrawa pisze do prezydenta i wyraża zdumienie, m.in. że „zamknięty został ruch samochodowy w całym obszarze bydgoskiej katedry” i zwraca uwagę: „Oczywiście Prezydent takie...

Zmiany w komunikacji od września

Redaktor | 30 sie 17:36 Drogowcy przypominają, że wraz z rozpoczęciem roku szkolnego zaczynają obowiązywać tzw. „szkolne rozkłady jazdy".

Zmiana w ruchu na ulicy Kolbego

Redaktor | 21 sie 12:38 ZDMIKP w Bydgoszczy informuje, że od środy (21 sierpnia) ruch z ulicy Kolbego został przeniesiony na tymczasowy tzw. bay-pass na wysokości NETTO. Ma to pozwolić na wykonanie wpięcia nowo budowanej części ulicy Kolbego w istniejący fragment.