O godnym stroju w kościele

Zofia Płachta | 12 lip 13:19 Trwa lato, a to pora roku w której nieuniknione są wysokie temperatury i gorące dni. Taka aura skłania nas do wybierania lżejszych ubrań, a często też krótszych spodni czy bardziej przewiewnych rzeczy. Powraca też co roku pytanie - czy naprawdę trzeba ubierać się odświętnie do Kościoła?

Kiedy należy rozjechać psa? Internauci radzą

Jarosław Aleksander | 6 lip 00:02 Kilka dni temu media podały wiadomość, że na Drodze Krajowej 45 do rowu wpadło sportowe ferrari... Nic w tym dziwnego, pech... Jednak sprawa nabrała rozgłosu gdy kierowca przyznał się, że do wypadku doszło, gdyż był zmuszony ominąć psa. W internecie rozgorzała dyskusja.

Facebook: będzie więcej banów dla użytkowników

Jarosław Aleksander | 29 cze 20:04 Kolejni reklamodawcy opuszczają Facebooka. Jest to pokłosie kampanii „Stop Hate for Profit" mającą na celu wprowadzenie totalnej poprawności politycznej w mediach społecznościowych. Ma to też na celu likwidację wszelkich objawów wolności słowa w internecie

Telewizyjny Tygodnik Bydgoski, cz. 4 [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 20 cze 14:14 Telewizyjny Tygodnik Bydgoski to autorski program redakcji „Tygodnika Bydgoskiego” i „Katolickiej Bydgoszczy”. W kolejnej części duet dziennikarzy podsumowuje mijający tydzień.

Bydgoska Noc Klasyków oczami pasjonatów

Jarosław Aleksander | 19 cze 10:40 Oglądając klasyczne auta spotykamy się z ich właścicielami. Czy miłość do klasyków jest trudna? Czy jest wyborem czy uczuciem. Za każdym autem stoi historia i właściciel który ją pielęgnuje.