Dzieci w wypadku na Górzyskowie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 9 lut 17:10 Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulicy Żwirki i Wigury i Strzeleckiej. W wyniku zderzenia dwóch samochodów ranna została jedna osoba, która jest badana w karetce.

Tragiczny piątek na drogach [ZDJĘCIA]

Redaktor | 8 lut 19:34 Piątek (8 lutego) okazał się szczególnie tragiczny na drogach regionu. Pod Bydgoszczą zginął kierowca samochodu osobowego po zderzeniu z ciężarówką. Dwaj kierowcy zginęli w wypadkach pod Grudziądzem. Byli też poszkodowani w wypadkach na drogach powiatu bydgoskiego.

Śmiertelny wypadek pod Grudziądzem

Redaktor | 8 lut 13:45 Do śmiertelnego wypadku doszło ok. godz. 12.30 w Łasinie (powiat grudziądzki). Samochód osobowy wjechał do rowu, zginął kierowca.

Stroma zablokowana. Wypadek [ZDJĘCIA]

Redaktor | 7 lut 07:48 Wypadek na skrzyżowaniu Stromej i Orlej. W wyniku zderzenia dwóch samochodów, kierująca Peugeotem została odwieziona do szpitala. Ruch na ul. Stromej jest zablokowany. Autobusy linii 61 jeżdżą objazdem przez ulicę Piękną.

Pożar hurtowni przy Szajnochy [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 4 lut 06:24 Ogień wybuchł dziś (4 lutego) w nocy w hurtowni papierniczej. Trwa akcja gaśnicza. Na miejsce jadą kolejne zastępy straży pożarnej. W akcji uczestniczy kilkudziesięciu strażaków. Jest cysterna z JRG 3.

Zadymienie w kamienicy przy Pięknej

Redaktor | 2 lut 22:54 Groźnie brzmiące zgłoszenie wpłynęło wieczorem (2 lutego) do bydgoskich strażaków z Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Bydgoszczy.

Auto zderzyło się z tramwajem w Fordonie

Redaktor | 2 lut 21:32 Do bardzo groźnego wypadku doszło wieczorem (2 lutego) na wyjeździe z łącznika między ul. Andersa i Skarzyńskiego (na wysokości Carrefoura). Samochód osobowy zderzył się z tramwajem. Są ranni.