Dachowanie na Kruszwickiej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 24 kwi 18:36 Dachowanie samochodu osobowego na ul. Kruszwickiej. Auto jadąc w kierunku placu Poznańskiego z nieznanych przyczyn zjechało z drogi, uderzyło w krawężnik i dachowało.

Mocno wieje. Strażacy interweniowali na Błoniu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 23 kwi 19:58 Strażacy usuwali zagrożenie na budynku akademiku przy ulicy Koszarowej. Wiatr poluzował elementy opierzenia dachu. Konieczne było użycie drabiny mechanicznej z JRG 3 Bydgoszcz. Sprawnie i szybko usunięto niebezpieczny element.

Wysokościowa akcja ratunkowa na Błoniu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 21 kwi 20:35 Mieszkańcy Błonia byli w Niedzielę Wielkanocną świadkami mrożących krew w żyłach scen. Strażacy zostali wezwania na ratunek do potrzebującego pomocy mężczyzny, mieszkającego na 10. piętrze w bloku przy ul. 16. Pułku Ułanów Wielkopolskich.

Tragedia w Białych Błotach

Redaktor | 21 kwi 13:47 Strażacy wezwani do pomocy pogotowiu w Białych Błotach odkryli w garażu jednej z posesji mężczyznę, siedzącego wewnątrz auta. Pomieszczenie wypełnione było spalinami.

Spaliło się ponad 20 hektarów terenów leśnych [FOTOREPORTAŻ]

Redaktor | 20 kwi 10:36 Ogień w Dolinie Śmierci w bydgoskim Fordonie to bez wątpienia jeden z największych pożarów lasu w powiecie bydgoskim w ciągu kilkunastu ostatnich lat. Bardzo trudny i wymagający teren oraz szybko rozwijający się pożar stanowiły ogromne wyzwanie dla ratowników.