Pożar budynku gospodarczego przy ulicy Gołębiej w Bydgoszczy

Redaktor | 24 lut 20:40 Około godziny 16:30, przy ul. Gołębiej w Bydgoszczy spłonął niewielki budynek gospodarczy. Przyczyną pożaru najprawdopodobniej było podpalenie, a chwilę przed rozprzestrzenieniem się ognia świadkowie widzieli uciekające dwie młode osoby.

Tragiczny wypadek na DK10

Redaktor | 4 lut 10:48 Do wypadku doszło we wtorek (4 lutego). Na drodze krajowej nr 10, na wysokości Emilianowa, w wyniku zderzenia auta osobowego i ciężarówki śmierć na miejscu poniósł kierowca samochodu osobowego. Kierowca drugiego pojazdu trafił pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Śmiertelny wypadek w Otorowie

Redaktor | 31 sty 09:54 Do tragicznego wypadku doszło w piątek (31 stycznia) w Otorowie między Bydgoszczą a Solcem Kujawskim. Zginęła kobieta.

Paliła się piwnica przy Łużyckiej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 14 sty 10:14 W poniedziałek (13 stycznia) około godziny 22.00 strażacy dostali zgłoszenie o zadymieniu wydobywającym się z piwnicy jednego z budynków przy ulicy Łużyckiej. Do akcji skierowano dwa zastępy z JRG 1 Bydgoszcz.

Płonął magazyn u zbiegu Ołowianej i Stalowej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 13 sty 11:27 Kilka minut po godzinie 6.00 Miejskie Stanowisko Kierowania odebrało zgłoszenie o zadymieniu i widocznym ogniu w jednym z budynków przy skrzyżowaniu ulic Ołowianej i Stalowej. Do akcji skierowano strażaków z JRG 3 Bydgoszcz oraz JRG 4 w Bydgoszczy.

Tragiczny finał pożaru w Koronowie

Redaktor | 10 sty 22:11 Tragiczny pożar w Koronowie! O godzinie 20:11 pod numer alarmowy wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w Koronowie przy ulicy Łokietka. Z kolejnych zgłoszeń wynikało, że sytuacja jest bardzo rozwojowa. Z dachu budynku widoczne było silne zadymienie.

Pożar przy ul. Sielskiej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 9 sty 10:37 W środę (8 stycznia) około godziny 18.45 doszło do pożaru domu przy ul. Sielskiej. Z pierwszych informacji wynikało, że w środku znajdują się ludzie.