Rafał Piasecki zrzekł się mandatu radnego

Wojciech Bielawa | 20 kwi 2017 W czwartek Rafał Piasecki zrzekł się mandatu radnego Rady Miasta. Jego miejsce w radzie zajmie prawdopodobnie Jan Gaul, który w wyborach w okręgu nr 4 na liście PiS uzyskał trzeci wynik.

Kto zbuduje basen na Kapuściskach?

Wojciech Bielawa | 20 kwi 2017 Urząd Miasta rozpisał przetarg na budowę basenu przy ul. Szarych Szeregów. Oprócz głównego toru w skład wodnego kompleksu wejdą m.in. jacuzzi, zjeżdżalnia rurowa, sauny, siłownia i sala fitness.

Uporządkować chaos w przestrzeni publicznej

Andrzej Pawełczak | 19 kwi 2017 W Bydgoszczy rozpoczęły się dzisiaj (19 kwietnia) dwudniowe obchody Międzynarodowego Dnia Ochrony Zabytków, których organizatorem jest Narodowy Instytut Dziedzictwa oraz miasto Bydgoszcz.

Zaprojektuj symbol Teatru Kameralnego

Redaktor | 19 kwi 2017 Urząd Miasta Bydgoszczy ogłasza konkurs na najlepszy projekt symbolu Teatru Kameralnego. Swoje propozycje można nadsyłać do końca kwietnia.

Europark Krasnal w Fordonie

Redaktor | 18 kwi 2017 Popularne wesołe miasteczko znów zawitało do Bydgoszczy. Od 20 do 23 kwietnia Europark Krasnal rozstawi się w Fordonie.

Ponadczasowe paski

Redaktor | 17 kwi 2017 Paski to jeden z najbardziej popularnych wzorów. Trend na pasiaste ubrania powraca do nas cyklicznie, a tak naprawdę nigdy nie wychodzi z mody. Kto by pomyślał, że powstanie tak uniwersalny motyw, który ponadto świetnie prezentuje się w różnego rodzaju stylizacjach.

Punk i rockn'roll na cenzurowanym

Redaktor | 17 kwi 2017 Wydawać by się mogło, że cenzura i inne podobne środki nacisku są charakterystyczne wyłącznie dla dyktatur czy państw autorytarnych. Nie ominęły jednak także muzyki rozrywkowej w powojennych ustrojach demokratycznych.