Film 18 lis 13:36 | Redaktor
Gdy sielanka zamienia się w cierpienie. Dobry film w Wiatraku

materiały dystrybutora

W Fordonie, w Domu Jubileuszowym Jana Pawła II (ul. Bołutcia 7), Fundacja Wiatrak ma dla bydgoszczan szereg propozycji. Jedną z nich są projekcje - w profesjonalnej sali widowiskowej działa Klub Filmowy.

We wtorek, 19 listopada, Wiatrakowy Klub Filmowy zaprasza na projekcję filmu „Z miłości do Joey”. To historia małżeństwa, Joey i Rory’ego Feek, muzyków country. „W styczniu 2014 moja żona i ja postanowiliśmy zrobić sobie rok przerwy, chociaż byliśmy u szczytu kariery” – opowiada Rory w trailerze. „Odłożyliśmy na chwilę nasze marzenia i zaczęliśmy przygotowania do nadejścia dziecka, które miało przyjść na świat za kilka tygodni. Wierzyliśmy, że Bóg szykuje dla nas wspaniałą opowieść…”. I dodaje: „And He did” (tłum. red. „I tak zrobił”).

– Życiową sielankę przerywa wiadomość o śmiertelnej chorobie. Myliłby się jednak ten, kto uznałby, że w tym miejscu opowieści zaczyna się dramat i czekają nas już tylko łzy rozpaczy – zapowiadają twórcy.

Seans zaczyna się o godz. 18.00 w sali widowiskowej Domu Jubileuszowego Jana Pawła II (ul. Bołtucia 7). Bilety kosztują 10 zł, można je kupić w biurze „Wiatraka” albo pół godziny przed projekcją.

fot. materiały dystrybutora

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor